0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ya kızlar kızıma almıştım çok kullanmadım .Allah kısmet ederse erkek olacak ,acaba bu pembe yerlerine çamaşır suyu doksem beyazlasmazmi masraf yapmak istemiyorum ,nasıl degerlendirebilirim.hazir kundak bu 

image bunun gibi

7 Cevaplar

0 oy
(3,663 puan) tarafından
Kötü olur olmadı terziye götür başka bir şey diktir oraya
tarafından
Öyle mi diyosun
(4,085 puan) tarafından
Aman ne gerek var. Kullan pempe olsun okadarcik yer ne olacakki bence sorun ilmaz kimse aaa niye pembeli bu erkek ama demez dese bile kimene:) oglumun oazenleri kalmayinca ablasininkilerden cikardim kullandim valla:)
-Reklam-
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Denemesi bedava :)))) dene sonucu yaz benzer Bi şeklini bnde uygulayacağım ama cesaretim yok :))))
tarafından
Sen dök kız sende görelim :) bende riske atmak istemiyorum işte,nasıl olur bilmiyorum:(
(8,777 puan) tarafından
Yok benim ilk çocuğum benim cesaretim yok sen tecrubelisin önden buyur lütfen:)))) bende risk almak istemiyorum ama beyazlatmam lazım başka türlü nasıl beyazlar onuda bilmiyorum:)))
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Rezil olur canım hiç yapma. Üstüne mavi kumaş dik
tarafından
Degilmi kötü olur.
(8,832 puan) tarafından
Evet canım çok güzelmiş kundak mahvolur çamaşır suyuyla
tarafından
En iyisi denememek .bı arkadaş kumaş boyasıyla boya yazmışta.acaba kötü olurmu akar mi SONRA kalem
(8,832 puan) tarafından
Diğer yerlerine de bulaşırsa diye riske atma. En iyisi üstüne kumaş dikmek bence
0 oy
tarafından
Canım kumaş kalemiyle boya çok daha iyi olur 
tarafından
Sonradan leke verir mi canım boyasam.yani akar mi ,bide arkadan renk verirmi
tarafından
Kaliteli alırsan vermez canım sabitliyorsn zaten ütüyle
0 oy
(3,545 puan) tarafından
Ya yapma öyle birşey yıpranır mavi kumaş al diktir terziye veya kumaş boyası ile boya 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bir köşesine güzelce dene kız kulak copuylewger istediğin gibi olursa pembe yerlerini kulak copuyle beyazlat o parlak tokayida sok 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kullan oğluna nolcak canım benim ilki oğlan ikincisi kız oğlum erkek kıyafetide giyiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
27 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 270 göst.
28 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
1 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...