0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (1,010 puan) tarafından
Eşim şehir dışında çalışıyor ev tutmak eşya için bende hamileyim annemin yanındayım 40 cikasiya kadar Eşimin patronu ev bulun  evin eşyası benden dedi müdür de , destek olacak kiraya 400-500 TL bizim için çok güzel benide doğuma kadar işe alacaklar hemen part time sadece çay dolduracağım çay ocağında 2-3 saat gayette iyi günlüğü var iş yerinde çocuklara özel oyun alanı var birde oğlum ele avuca gelince o orda kreşe vermiş gibi oynarken bende yeniden çalışabilirim. Lakin ev bulamiyoduz cidden çok pahalı kiralar müstakil hatta gece kondu da olsa olur bize ama ne Google de ne Facebook ilanlarda yok 10 bin 20 bin 30 bin böyle fiyat olur mu Allah asgari ücretin kat kat fazlası için birde bir ev sahibi demiş ki 5 kira ile bile geçinemiyorum o zaman asgari ücretle çalışan bizler ölelim aldığı kira ile geçimini sağlayan bir tane evi olan insanlara lafım yok ama birden fazla gelir kaynağı olup ta fahiş fiyatlarla kiralayanlar sadece aç gözlüdür  çok güzel bir fırsat varken patron tarafından ev fiyatları yüzünden ev tutamak çok üzücü eğer bulamazsak hataya gidecez mecbur geri deprem bölgesi olmasına rağmen orada geçinmek daha olası gibi dertleşme postu olsun buda 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Malisef başımıza ne geliyorsa bu aç gözlü insanlar yüzünden geliyor ne Diyim Allah'tan korksunlar fahiş fiyatlarla aldıklarıda hiç helal olurmu insan bı düşünmeli ben böyle kira alcamda bu insanlar ne yiyip içecek nasıl çocuk bakicak diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maalesef istanbul avcılardaym 10.000 den aşağıya ev yok onlarda kırık dökük zaten
(3,831 puan) tarafından
Lale sokak canım :)
tarafından
Ooo çok yakınmışız kız :)
(3,831 puan) tarafından
Aynen valla insan seviniyor bu kadar insan arasında yakın biri olunca :)
tarafından
Hahaha dimi :) birgün parka felan çıkRsN buluşalım tabi sende istersen :)
(3,831 puan) tarafından
Olur canım şu an Esenyurt'tayım eve dönünce oğlumu parka çıkarırken yazarım :)
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Bizim burda 10 binden başlıyor Avcılar ama Esenyurt'ta 5 binden başlıyor ama yaşanacak yer değil 
(2,132 puan) tarafından
Avcıların neresinde oturuyorsunuz
(1,010 puan) tarafından
Vallahi insan mecbur kalıyor Esenyurt eşimin iş yerinden uzak olmasav oradan tutardık vallahi olaylı bir yer ama insan mecbur kalınca yapacak bir şey olmuyor gaziosmanpaşa'da da tutsak olur eşimin iş yerine yakın orası da olaylı yerleri var ama mecbur
(2,132 puan) tarafından
Ben de mecburiyetten yaşadım. Gücümüz oraya yetti. Nezih bir yer değil ama anlatıldığı kadar korkunç da değil. Girince alışıyorsun :)
(3,831 puan) tarafından
Mustafa Kemal paşa mahallesi
(3,831 puan) tarafından
Bekarken bende Esenyurt'ta oturuyordum annemler hala orda ama gerçekten olaylı bir yer insanları bir tuhaf hala alışamadık
0 oy
(4,188 puan) tarafından
Malesef karsi dairem 24 bin kiraya ilan koydu ertesi hun tutuldu. Veren veriyor adliye ve devlet hastanesine cok yakinim. Doktor savci ve avukat dolu bina 160 daire 17 kat 2. Kati 24 bin.

6. Kattan sonra deniz manzarasi basliyor son kat 17. Katin kirasini dusunmek bile istemiyorum valla
tarafından
Senin kendi evin mi
(4,188 puan) tarafından
Evet kendi evim coksukur. 2020 subatta 460 bine aldim maksimum alabilecegimi fiyat 370 di babam destek cikti biraz 460 a aldik .korona cikti evler firladi suan 9 bucuk 10 milyon oldu
tarafından
Güle güle kullanın inşallah
(3,451 puan) tarafından
Kartal'da mi oturuyosun :)
(4,188 puan) tarafından
Nerden anladin kuzzz binayi okadar detaylimi tarif etmism:)) he adliye ve devlet hastanesinden  çaktin:)))
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ümraniyedeyim 15.000 TL adam akıllı daireler bu başlangıç fiyatı tabi
(1,010 puan) tarafından
Vallahi kırık dökük bir gece konuya bile razıyım Yeter ki kafamızı sokacak biri yer olsun tadilatın üstlenirdim :(
(7,447 puan) tarafından
Sahibindene baktın mı kuzum
(1,010 puan) tarafından
Baktım orada hiç yok o tarz dediğim
(3,451 puan) tarafından
Bende Ümraniye'de oturuyorum:) neresindesin
(7,447 puan) tarafından
Tavukçuyolu :)
0 oy
tarafından
valla cnm hersey sonsurat artiyor, kimsenin dur diyecegi yok, kimse de sikayetci olmadi malesef ki.. durum bundan ibaret.. fiyatlar artinca da ev sahiplerine laf soyleyemiyorsun.. yurtdisinda olup burda emlak zenginleri de cok Allah onlarinda gozunu doyursun ne dim
0 oy
(193 puan) tarafından
Bizim burda 7.8 den başlıyor 
0 oy
tarafından
Arkadaslar niye bu kadar pahalı cidden taşı toprağı altın mı bu ne böyle yıllık kira gibi aylık kira veriyorsunuz
(4,188 puan) tarafından
Genel olarak kendisi pahali. Ben bankada calisirken sodexho veriolardi gunluk 11 tl idi . İstanbul harici -nkara ve izmir 9 tl idi. Kalan tum turkiyedeki diger subeler icin 6 tl idi. 2011 yilinda . 11 tl ye sadece corba icilebiliyorduk.  Gunluk disardan yemek yesen bir haftada bitiodu zaten kalani cepten yioduk.
0 oy
(684 puan) tarafından
Orda oturmak zorunda değilsiniz allah yardimcini olsun ama erzurumda lüks daireler 2500 tl kiralık 

Dogudaki evler gerçekten hem çok büyük hem çok uygun
(1,010 puan) tarafından
Eşimin iş yeri burda patronu da bize abilik yaptı eleman yok ortada bırakmak i istemiyoruz Bir de herhangi bir sorun yaşarsak kira konusunda eşya konusunda hep arkamızda destek olacak bir insan ama eğer bulamazsak mecbur hatay'a gideceğiz eşimin memleketine
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ablam Esenyurt'ta 6 bin TL ye buldu 2 aay önce bende Beylikdüzündeyim. Ama tam merkeze 20 dk 6 bin TL şuan bulundugum site 10bin TL'den başlıyor valla çok zamnli buggun tutsan kâr dansın:( ve genelde 5_6 kira peşin isteyen de oluyor çok sıkıntı bı ev taşımak 50bim suan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Toprakeva (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.