0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Yeni doğan bebeğim için bu beşiği nasıl daha guzel kullanışlı ve susleyebilrim cibinlik vs öneriniz var mı acaba bide içindeki yatağı çok ince ve alçak yardımcı olur mjusnuz lütfen 

image

9 Cevaplar

0 oy
(1,196 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben pek anlamam ama annem sağolsun iplikten yatak yaptılar birine diğer bebeğimede silikon alıp yatak yapmıştık . İkiz bu arada , çok memnınum. İnan bende bide mobilya beşik var sadece çekmecelerini kullanıyorum bi halta yaramadı yer kaplamaktan başka. Bu beşikte tek sıkıntı zmanala çıkardığı ses. Vida falan değiştik ama bi süre sonra aynı oluyor. Hatta ilki kadar bile dayanmıyor. Bu arada silikon olan yatak acayip terletiyor tavsiye etmem yavrumu su alıyorum içinden. Ondan önce sünger vardı içinde beşiğinki hariç. Sizde yapabilirseniz iplik ten yatak yapın bence. Süs işine gelince bence kız bebeği başlı başına süs zaten. Bana nasip olmadı benim yerime öpün meleği
(3 puan) tarafından
İlk defa duydum nasıl bişey oluyor resmi varmı acaba
(7,678 puan) tarafından
Evet ya fotoğrafını atarsan çok sevinirim. Merak ettim çünkü
(3 puan) tarafından
Bende çok merak ettim☺️
(1,196 puan) tarafından
Fermuarlı bi kılıfta değil sökmek gerekir. Bildiğiniz atkı kazak ipi işte. Ondan yapılma. Artık eski kıyafetlermi değerlendirilmiş yeni iptenmi orasını bilemiyecem ama o ipten oluyor
(7,678 puan) tarafından
İp kısmını anladık kız zaten ama gözümde canlanmadı bir türlü
-Reklam-
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Süngerin altına battaniye koymuştum ben. Ama kendinden tülü vardı. Takmadım ama hiç onu 
(3 puan) tarafından
Kız bebeğim için daha süslü bişeyler almak isterdim ama maddi gücüm buna yetti böyle süslü olsun istiyorum simdo de ne yapsam bilmiyorum
(8,834 puan) tarafından
Canınız sağolsun alırsın inşallah daha güzellerini de. Valla bilmiyorum ki napılır. Bana da ablam vermişti bundan. Küçük her yere taşınıyor. Yemek yapsam mutfağa götürürdum ütü yapsam oraya. Oda oda gezdirip bütün temizliği herşeyimi yapardım. Kullanışlı oluyor ama çok uzun kullanamadim
(3 puan) tarafından
Anladım çok tesekkr ederim ☺️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aynısının grisi var canım bende artık sallarken cırt cırt sesinden sinir oluyordum ağladık falan ama fayda etmedi evet süngeri çok ince ben içine bay. Nest koymuştum 
0 oy
(809 puan) tarafından
Ben dümdüz kullandım bunu . Benimki gri tonlarındaydi. Kendi yatağını kullandım ama benim oğlan çok kusuyordu 3 ay reflü yatağını koydum içine sonra kendi yatağına geçti. 6.ayinda sığmadı zaten 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ben hiç bunlardan kullanmadım ama bence çok ta güzel görünüyor.hele bir içine yatsın o kizce isterse altın varaktan olsun onun nurunu süsünü gecemez
0 oy
(216 puan) tarafından
Ben Bisey koymadim altina oyle yatiyor battaniye koyabilirsin yada ayni yatagindan bi tane daha alirsin suslemelik bisey yokki kucuk ya besik eli kolu oynamaya basliycak eline alip dolanir riske girme bence 
0 oy
(982 puan) tarafından
En fazla 2ay 3ay yata biliyor cnm yenim kullandı sonra ayaklarını cirparken beşiğin kenarına vurdurordu
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Buna fazla yatamiyorlar sonra yamukuyor ic yatak yenidigan için reflu yatagi alin yeterli 
0 oy
tarafından
İçine reflü yatağı al canım hem bebeğin güvenli olur kusma riskine karşı dönme riskine karşı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 349 göst.
0 oy
18 cevap 507 göst.
19 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
12 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hg99 (672 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı

...