0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilen var mi

9 Cevaplar

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hiç fikrim yok ama Rabbim gönlünüze göre versin çok erken olur bence biraz bekle derim 
-Reklam-
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Çıkar canım ben ikinciyi günüm gelmeden test yaptım sonra lan verdim çıktı 
tarafından
Kac gun kala yaptiniz testi
(5,368 puan) tarafından
Valla hiç hatırlamıyorum canım çünkü 3 sene oluyo nerdeyse sadece değerim 50 ciktiydi onu hatırlıyorum
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Erken daha bence. Kesin sonuç için adet gününü bekle derim. İstiyo musun bebek
tarafından
Evwt istiyorum sabah idrar testi yaptim negatif 9 gunum var oglumda 8 gun kala idrarda cikmisti hemen w
0 oy
tarafından
Benim ki planlı olduğu halde çıkmadı kanda 2 kere yaptım kan testi erken gebeliktede çıkmadı adete 3 gün kala ikinci testte çıktı 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Hayır cikmaz. En fazla 5 gün kala falan çıkar. Yumurtlama adetten 14 gün önce oluyor dollendikten sonra kana karışması da 8 günü buluyor 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Benim 6 gün vardı çıkmıştı
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bende yaptım çıkmadı planlı  iki gün kaldı günüme eğer hastalanmassam test yapacağım cikmassa gelecek ay hayırlısi olsun 
tarafından
Kac gun kala test yaptin sen
(2,369 puan) tarafından
6 çıkmadı kız aşırı uyku hali var analamadim gitti canım çok bat istiyor yani erik çok yedim adettede yerim de hayırlısı olsun oglumdada yemiştim deli gibi aynı şeyleri ama.korunmuyoruz biz ben folik asit alacağım hemsirem gönderdi adını eczaneden hemen hamile kaliniyormus kullanınca doktoruna hemsirene danış devlet karşılamıyor kendin aliyosun omu
tarafından
Tesekkur ederim bende aliyim ozaman insalalh hemen hamile kaliriz
(2,369 puan) tarafından
Aynen canım inşallah
0 oy
tarafından
cikmax cnm erken
0 oy
(244 puan) tarafından
Yani çok erken bir süreç canım genelde adet gününde veya daha 5 gün geçtikten sonra çıkar o yüzden acele etme bekle Rabbim gönlüne göre versin
tarafından
Amin insallah sagolun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 229 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 121 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
30 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,745 cevap

34,776 kullanıcı

...