0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (2,195 puan) tarafından

Kızlar adetime 7 gün var 3 4 gündür sürekli yorgunum ne kadar uyusam yok olmuyor kafam kolum bacağım kalkmıyor resmen dedim yorgunluktan 4.5 aylık bir oğlum diş çıkartıyor ondandır rüyamda gördüğüm her yiyeceği canım çekiyor resmen Hadi bu canı çekme olayı Hani yaşanabilecek bir şey beni asıl şüphelendiren şey de dünkü yaptığım yeni taze yemekleri akşam yemek için ısıttığımda aşırı bir şekilde o pilavı bana koktu yaparken çok beğendim kaşık kaşık Ay çok güzel olmuş diye içtiğim çorbamdan da midem bulandı yani yok yemek yiyemiyorum hiçbir şekilde kokusu geliyor bana şu anda aşırı şekilde kokuyorlar Bir de geçen akşam kusmaya başladım Acaba hamile miyim diye düşünüyorum ama Adetime 7 gün varken bu kadar erken belirti olur mu acaba bugün Aslında kan vermeye gidecektim uyanamadım artık yarına kaldı

İlk hamileliğimde mide yanması yaşamıştım yazmayı unuttum ama hafiften var yanma da bitüm gece yandı sabaha kadar

1 cevap

0 oy
tarafından
Bu kadar erken belirti olur mu bilmiyorum ama ben geçen sene arife günü adet olmam gerekiyordu kaynanama bayram temizliğine gittim 4 oda 1 mutfak tuvalet banyo 2 tane balkon temizledim halıları çırptım paspaslari çırptım ama her oda bitiminde başım dönüyordu 5 dakika oturuyordum tekrar yapıyordum meğerse hamileymişim o kadar kalın halıları kaldırdım koltukları çektim falan Allahtan birşey olmadı 
(2,195 puan) tarafından
Canım ben o işleri doğuma gidinceye kadar yaptım mecbur olduğum için Allah'tan bişey olmadı hamileyken yaptığım bu işkeri şuan asla yapamıyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde gryffindorlu.biri (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy