0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim 56 günlük. Yaklaşık iki haftadır 3-6 aylık grubundan giydiriyorum. Boyu uzun geliyor ama kalıbı tam oluyor bol olmuyor. Yazlık almamıştım. Yazlık sipariş verdim ama sıcaklar iyice arttığında küçük gelmeye başlar diye 3-6 değil 6-9 aylık aldım yazlıkları. Ağustosta 4 aylık olacak mesela. Doğru mu yanlış mı yaptım bilemedim henüz ürünler elime ulaşmadı. 

Bir de 3 gün önce 3 numaraya geçtik bezde. Prima premium care kullanıyoruz. Arada indirimler denk geliyor ama 1 numara 3 paket ve 2den 2 paket kullandık. 3 numarayı ne kadar süre kullanılıriz acaba? Siz kaçıncı ayda 4 numaraya geçtiniz? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
5 aylık 6 9 giyiyor bez numarasi 5 ama baby turco kalıbı dar ondan 5 
tarafından
Kaçıncı ayda 6-9 giydirmeye başladınız?
tarafından
4 buçuk dan beri
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Şuan 6 ay biticek hemen hemen ama 3numara kullanıyoruz bebeğim 5 kg
tarafından
Bizim biraz tombik sanırım hemen numara büyütüyor
(847 puan) tarafından
Numara büyüdükçe fiyatta artıyor cnm benimkide tombiik aslında ama 3 tam oluyor şuan
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Valla bez kaliplari bebekere hic uymuyor primayla basladim sleepyle devam ediyorum 10 kilo benim kizim 5 numara kullanıyorum deneyip öğrenirsin onu ama prima cok pahali ya 
tarafından
Çok pahalı ya. Ama bebeğim prima kullandığım halde ve pamuk kullandığım halde çok kolay pişik oluyor. O yüzden cesaret edemiyorum değiştirmeye.
(1,918 puan) tarafından
Belki prima yaramamistir
0 oy
(6,911 puan) tarafından
Canım valla kıyafet konusu ne kadar büyük o kadar iyi oluyo benim oğlum 3-6 ay olanları 3 aylık olmadan kuculttu 6-9 ay dediğini de 6 aylık olana kadar giydi 9-12 ay hiç almadım valla kışa denk gedi 9 aylar dedim durmadan kıyafet mi alçam direk 12-18 ay aldım iyiki de öyle yapmışım pacasindan katladim kollarından katladim kış günü zaten kalın kilotlu çorap falan giydirdim derken tam oldu kiyafetler zaten cokda büyük olmadılar kış boyu giydi onları şimdi yazlık alışveriş yaptım bak oğlum 14 aylık aldıklarımin en küçüğü 18-24 ay o da üstüne tam oluyo hep 24-36 ay aldım 3 yaş aldım bez konusunda 3 numara da 2 3 paket anca kullanırsın çok stoklama 4 numara uzun gidiyo prima çocuğa dokunmuyosa indirimlerde 4 numara stoklayabilirsin ben Jenny willy kullanıyorum bimden memnunum geçen 5 numaraya geciyim artık dedim aldım baya büyük 4e devam etcem bi süre daha 
tarafından
3 aylıkken falan kilosu ne kadardi acaba? Benim 2 aylık şu an 3-6 giyiyor. Ben yazlıkları 6-9 aldım ama gözüme çok büyük göründü kıyafetler. Yıkamadan giydiremem yıkayınca iade edemem kararsız kaldım. Temmuzda 3 ağustosta 4 aylık olacak. Şu an bir üst kıyafet bile bebeğin kendisi kadar :D kilosu iyi de boyları uzun kalıyor
(6,911 puan) tarafından
5600 su 2 aylıkken canım yok yok yıka sen onları bana güven bende yıkamadan giydirme yıkayıp elimde kalan çok şey oldu onlarda küçük olduğu için elimde kaldı keşke büyük olsaydı daha ramazan bayramı için 2 yaş takım aldım bayram gelmeden küçüldü 1 kere terziye götürdüm 2 kere kendim tamirat yaptım sonuç 2 3 kere giydi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
0 oy
6 cevap 144 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.

378,997 soru

11,344,601 cevap