0 oy
51 göst.
Aile kategorisinde (334 puan) tarafından
 kızlar dua edin 2. hamilelim ilk bebeğim erken dogmustu oyuzden doktorum rahim ağzı uzunluguna baktı bugün 26 milim çıktı progestan baslandi 25milim sınır dedi her ay bakacağım dedi dahada kısalır diye korkuyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Neden ay demiş ki senin sık takip edilmek lazım benim riskim var diye 2 haftada bir en geç 3 hafta çağırıyor doktor bide düşük olmadı halde 30 milim altına düşmedi ama ona rağmen hep kontrol senin riskli sınırda bide allahim yardımcın olsun bol bol dinlen fazla ayağa kalkmamaya çalış canım 
(4,061 puan) tarafından
Ah canim ya doktor değiştir bence sen çünkü bu şekilde sorun olunca perinoloji bölümüne falan gitmen gerekiyor beni oraya yolladilar
(334 puan) tarafından
İnanırmısın kendini yorma bile demedi dinlen yat hiç bişi demedi degistircem doktorumu buraya yazınca ilgisiz olduğunu anladım
(4,061 puan) tarafından
Kiz inanirmisin ben 3 tane doktora gidiyorum ayrı ayrı hepsi bakıyor daha önceden yaşadığım sorun var diye riske atamam dedi bilecikteyim İstanbul'a hem jinekoloji onkoloji hem perinoloji ye gidiyorum burda kadın doğumda kontrol oluyor eskisehir dede özele gidiyorum yani doktorlar inatla n eolur ne olmaz diye hepsi ayrı ayrı değerlendirme yapıyor sen araştır iyi Bir doktor bul git gecikmeden canım Allah korusun bu kısalma anlık oluyor falan allahim korusun
(334 puan) tarafından
aynen canım iyi bir doktor bakıyorum
(4,061 puan) tarafından
Sag sağlık kucağına al inşallah canim
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benimde senin gibiydi 40 haftalik iken  doğurdum her hafta kontrole gittim 
(334 puan) tarafından
bende doktor 4 hafta sonra gel her ay bakcam rahim ağzı uzunluguna dedi 26milimmiş başkada birşey demedi ilgisiz bir doktormu acaba anlamadim
(1,043 puan) tarafından
Başka bor doktora daha gidebilirsin bana şey demişti daha önce erken doğum ölen olmadığı için daha az risksizsin demişti ve progestan başlatmıştı hatta birde tansiyon ilacı (başka doktor kullanma dedi yan etkisi imis kisalmasini engellemek icin) hatta beni perinetolojoye yönlendirdi o takip etti
(334 puan) tarafından
daha haftam çok erken riske atmak istemiyorum baska bir doktora gitsem iyi olcak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
12 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu

380,521 soru

11,393,134 cevap

34,903 kullanıcı

...