0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (624 puan) tarafından
Kaynananız ve kayınpederiniz çok laf sokar mı kızlar

19 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Cx ben sokarım: D
-Reklam-
0 oy
(12,650 puan) tarafından
allah razı olsun öz ailemden daha iyiler her konuda beni tutar düşünürler
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yoo gayet güzel bi iliskimiz var masallah dort senedir 
0 oy
tarafından
Hiççç sokmazlar. Ama yinede sevmiyorum
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Evet malesef 20 gun geldiler midem bulaniyo artik onlardan  izne bile gitmiyoruz sirf  laf sokmalarindan
0 oy
tarafından
Sokardilar ama artık o fırsatı vermiyorum onlar bir dese ben iki diyorum 
0 oy
tarafından
Hayır sokmaz tam tersi hep kızım kızım derler kendi ogullarini kotulerler :D
(332 puan) tarafından
Cok şanslısın) ben hamileyim bazen agrılarım olur belim agrıyor ayakta çok duramıyorum ama yinede düşünmez bu kız hamile pek yorulmasın bi işide tek başıma hall edeyim evde ama yok ne yapsa illa benide çalıştırıcak. Eşim diyo görünce giidb dinlensene ne ayakta duruyorsun diye
tarafından
Beraber mi oturuyorsun Allah yardımcın olsun canim
0 oy
tarafından
Sokamazlar sokarlarsa ağızlarının payını alırlar 
0 oy
tarafından
Hayır. Evlendiğim ilk zamanlar bir olay olmuştu o günden itibaren hayatıma karışılmaması gerektiğini söyledim. Bi daha ağızlarını açmadılar. Fırsat vermedim yani
0 oy
(332 puan) tarafından

Kayınpederim iyi biri zaten hic konuşkan degil benim gibi o yüzden pek dialogumuzda olmaz:Dkaynanam bazen kenardan kenardan guya bana dedigini belli etmeyerek laf sokmaya çalışır ama cevabınıda alır. Yeni evliyken takmazdım ama cevab vermedikce kendime zarardı boğulurdum cevab vermedikce ama artık ne dese şak diye yapıştırırım) 

0 oy
(7,027 puan) tarafından
Kaynatam laf sokmaz ama kaynanam gün içinde yüz kez laf sokar.
0 oy
(151 puan) tarafından
Of ne biçim hiç susmazlar Allah çene vermiş sadece
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Allah razı olsun çok iyidirler benim pek telde konuşma huyum yok ona biraz der hiç aramıyorsun diye o kadar yoksa der hep eşim için onu benim çekip çevirdiğimi fln iyi anlamda ama. Hele kayınpederim babamdan iyidir biz iki kelime konuşmayız ama kayınpederimle ooo güzel kaynatırız Allah eksik etmesin.
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Kayın babam benden su bile istemez. Bırak beni evlatları ile bile doğru düzgün konuşmaz 2 ay kaldm bi of sesini duymadm. Kaynanam arada sokar ama lafını veririm  :) Allah Kayın babami başımızdan eksik etmesin o olmasa Kaynanami düşünemiyorum bütün dunyayi satın alır:)
0 oy
tarafından

5 senedir birlikteyiz bir kere beni kırdıklarını görmedim. Arkamdan kötü kelime söylediklerini görmedim. Ailenin tek geliniyim. 2 görümcem var onlarda laf filan söylemez arada büyük görümceme ben şaka yollu söylerim bize gelmiyor diye gelip bana laf mı soktun şimdi sen diyor :):)

0 oy
(1,195 puan) tarafından
Kayinpederim var laf sokar ama soktuguna bin pisman olur :D
(1,195 puan) tarafından
Topla tüfekle fuzeyle atağa geçerim ;)
0 oy
(27 puan) tarafından
Ben razıyım Allah da razı olsun 4 sene olacak evliyim birgün ne laf sokmuşlar ne kalbimi kırmışlar öz cocuklarindan ayırt etmezler beni yeri gelir eşime kızarlar bana birgün olsun birşey demediler  kaynanam iş yapmama bile izin vermez doğru düzgün yani bende bir dediklerini ikiletmem  saygıda kusur etm bir yanlışım bir hatam olmuşsa bile laf sokmak yerine açık açık benimle konuşup Söyler ler . 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kayinpederim yok . Kaynanam var bana.laf sokamaz. Ben daha güzel.laf.sokarim eğer istersem.bunu da bildigi için hiç.o toplara girmez. 
0 oy
(13,030 puan) tarafından

Kvalidem sokmaz 

Ben açığım arada kpederim nasihatlar verir dini sohbetler eder :) imam hatip mezunuyum sonra da fer imam hatiplisini birliksin sen diye lafı sokar :) Bende biliyorum tabi baba derim :)

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 253 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde sweetlady (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 452 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 532 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu

380,107 soru

11,379,045 cevap

34,864 kullanıcı

...