0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar daha önce gitmiştim USG yaptılar birads 3 lehine sonuçlandı göğsündeki kitle birdaha da gitmedim yarın gidecem tekrar demek istediğim aranızda USG çektiren varmı sonucu ne çıkmıştı doktor ne yorum yaptı bilgi verirseniz 

1 cevap

0 oy
(1,478 puan) tarafından
Ben varim brads 4 dedi korkuttular beni biyopsi yapıldı cok şükür temiz cıktı 
tarafından
Ya nasıldı senin kitlen belirtileri neydi
(1,478 puan) tarafından
Dogumdan sonra ara ata gogsume agri girdi sag gogsume ama gittim 2 sene once sol gogsumde hani bisey var ama nasil desem gittikce belirsizlesen bi kitle gibi biseydi bu sene gittim doktor dedi brads 4 benziyor kuskulu anomali yavas ilerleyen kanser gibi dedi duzensiz vs dedi biyopsi dediler yaptırdım temiz cıktı kist bile cikmadi genel cearrah doktoru bile şaşırdı  hicbisey yok dedi yinede her sene kontrol dedi ihmal etme canim
tarafından
Bnimki de göğüs ucunun tam altında kitle var böyle sanki su dolu bir beze gibi hep aynı yerde mesela süt dolunca elime geliyor bebeğim emince de bastırınca anca elime geliyor kitle büyüdüğünü düşünmüyorum ama bugün sağlık ocağında ki doktor bna brads3 çok tehlikeli dedi rengin solmuş fln dedi bna bn sabahtandir ağlıyorun iki kızım var öyle olursa onlar ne olacak diye dusune düşüne beynimi kemirdim
(1,478 puan) tarafından
Brads 3 te  genelde biyopsi yaparlar ama sen saglik ocagindaki doktora ne bakiyorsun tövbeler  olsun bak sana ne diyorum bana ultrasonla bakildi brads 4 dedi  ya hem ultrason ceken doktor suphelendi kanserden hem sonuca gore kadin dogumcu hem dahiliye suphelendi ama sonuc bi geldi tertemiz düşün  3 4 doktor gozuyle keisn kanserim diye gezdim sonuc cikana kadar sebebe bak rengin soluk belki kansizlik var saglik ocagi doktorlarına  fazla takilma derim anca ilac yazip gondermeyi biliyorlar baska isleri yok sen kafana takma bal goreceksin bisey cikmayacak ustelik emziriyormussun süt birikintisi vs bile olabilir mutlaka git ihmal etme ama bak goreceksin bosuna ağlamışım diyeceksin
tarafından
İnşallah öyledir çok teşekkür ediyorum içime su serptin iyi geldi ❤️
(1,478 puan) tarafından
Icini ferah tut usg bile yaniltti beni düşün biyopsi kesin sonuc bide belki senin biuopsiye bile.ihtiyacin olmayacak sen ne bakiyosun gormeden etmeden konusana yarın haber et mutlaka bana
tarafından
Yazarım canım teşekkürler
(1,478 puan) tarafından
Gittin mi
tarafından
Evet canım gittim tekrar USG önerdi doktor bana  bu hafta özele gidip USG baktiricam bakalım sonuç ne çıkacak
(1,478 puan) tarafından
Temiz cikar korkma insallah
tarafından
İnşallah canım çok sağol
(1,478 puan) tarafından
Ne yaptin canim
tarafından
Eşimi bekliyorum canım daha gitmedim özele gido USG celtiricem bakalım sonucla nasıl çıkacak ama düşünüyorum da kanser olsa bukdr zaman geçti ağrı olurdu morarma akıntı fln degilmi yoksa hissetmez miyim kanser olduğunu
(1,478 puan) tarafından
Hissetmesin canim kiz keske gitseydin esin ne zaman gelecek
tarafından
Eşim yarın akşam gelecek canım yani kitleyi fark edeli bı 4 yıl olmuştur canım büyüme falan yok dokundugumda
(1,478 puan) tarafından
Anladim  süt bezesi olabilir ama ihmal rtme canim
tarafından
Yani sana ilk USG sonucumu atsam anlarmisin acaba orda da süt damar genişlemesi diye geçiyor galiba
(1,478 puan) tarafından
Iste süt birikintisidir büyük ihtimalle
tarafından
Her iki meme retroareolar alanda duktus parda dilatasyon mevcuttur sağ meme saat 6 hizasında duktuslar la ilskili olduğu düşünülen yaklaşık 19x10 mm boyutunda doppler bakida belirgin vasküler kodlanması izlenmeyen içerisinde interal ekolar barındıran hipoekoik görünüm izlenmiş olup posteriorunda hafif akustik güçlenme mevcuttur bi rads 3 lehine değerlendirilmiştir 6 ay sonra USG
tarafından
Böyle yazıyor
(1,478 puan) tarafından
Yani anlamam pek ihmal etme
tarafından
Aynen ihmal etmiycem vallah gidicem bakalım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy