+1 oy
788 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Allah aşkına yavruma dua edin nolur Ayetel Kürsi okuyun çocuğumun sol kasiginda bi şislik var fitiktan supeleniyorum fıtığın tek çaresi ameliyat diyolar o daha çok küçük 2yasinda benim canımdan can gider benim durumda olup ameliyat olan varmı nasıl oluyo çocuk çok agliyomu sonra 

23 Cevaplar

+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim çocuğumun da doğuştan rahatsızlığı var ben bir kere bile senin gibi konuşmadım hep beterin beteri var dedim buna da şükür ne hikayeler duydum hastanede üzülmeye utandim önemli olan bebeğinin iyi olması ama korkma çok da kötü bir şey değil bebekler daha çabuk toparlaniyor 
(3,033 puan) tarafından
Çok güzel bir yorum
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Korkma canım arkadasimin kızı 2 hafta arayla iki kasığından da oldu. Çok kısa süren bir işlem. Sadece narkozun etkisi geçince biraz ağlamış o kadar.
(27 puan) tarafından
Çok kötüyüm canımdan can gidiyo ya doktor ameliyat derse çok ağlar yavrum
(1,160 puan) tarafından
Fitiksa ameliyat diyebilir zaten. Korkulacak bişey yok çoğu çocukta oluyormuş. Yıpratma kendini
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlı şifalar nasip etsin. :(
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(113 puan) tarafından
Oy kuzum benim Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah korkma Allah in izniyle hic bişi olmaz inşallah ♥️
(27 puan) tarafından
Nolur dua edin inşallah fıtık çıkmaz ameliyat olmaz
(113 puan) tarafından
Amin bacım kötü düşünme iyi düşün ♥️
0 oy
(899 puan) tarafından
Benim erkek kardeşim de o yaşlarda orasinda fitiktan ameliyat oldu korkulacak bir şey değil Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(261 puan) tarafından
Benim oğlum da ameliyat oldu kasiklarinin 2 tarafında da ameliyat izi var şuan daha 11 aylıktı olduğunda. Bende gecelerce uyuyamadım ama bizim sünnet daha sıkıntılı oldu sonrasında ameliyatın acısı bile olmadi bizde narkoz gece kadar biraz sizlandi serum taktılar kendine geldi biraz keyfi yoktu ilk gün ağlamadı ama ertesi gün yine gülücükler saçtı:) sen güçlü ol o da toparlar merak etme   
0 oy
(847 puan) tarafından
Cnm hiç korkulucak bişi değil benim oğlum dada vardı biraz bence bu genetik gibi geldi bana çünkü bendede vardı bende amiliyat.oldum iki yerden oğlumda ama hiç hisetmedi bile çok küçüktü 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
gecmis olsun canim
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin korkma yeğenim 3 aylıktı fıtık ameliyatı oldu hemen iyileşti inşaAllah yoktur ama olsada korkma canım 
0 oy
tarafından
oncelikle anneyiz ve cocugumuz her aninda sakince yaninda olmamiz gerekecek.. oncelikle sakinles ve yaninda ol.. kucuk hemen unutur olayi sen telasla daha da alevleme.. Allah yardimcin olsun
0 oy
(867 puan) tarafından
Benim yeğenim iki kez kaşık fıtığı sebebiyle ameliyat oldu yeni yürüdüğü zamanlardı ama inan bana hiç zorlanmadı hastanede 1 gün yatıp çıktı ve deli gibi oyun oynadı evde hiperaktif zaten kendi düşün yani
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Korkunu anlıyorum ama büyük bise değil ameliyat olsa da sonucunda kötü bise çıkmaz görümcemin oğlu 2 aylıkken fıtık ameliyatı oldu bu çocuklarda olabilen bi durum 
0 oy
(88 puan) tarafından
Bende kotu birsey sandim canim niye bu kadar korktun benim buyuk oglum 3 aylikken kucuk oglumda 2 bucik aylikken oldu ameliyat cok basit bir.ameliyat soyle soyleyeyim kucik oglum cok huysuz bir bebekti ameliyat oldugu hun hepsi bitti hoc bor sey anlamiyor bile ben yaninda birde sunnet yaptirdim ameliyattan cikiyo narkozin etkisi gectigo gibi cikariyolar krem ilac bile vermiyolar fitikta borsey yok
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Benim kaynim bebekken olmus, suan 23 yasinda. Anne olarak icimiz gidiyor hakli olarak ama icini ferah tut. Gecmis olsun
0 oy
(433 puan) tarafından
Fıtıksa tek çaresi ameliyat ki sizinde fıtık gibi duruyor. Benimde kızım 4 yaşındaydı ameliyat olduğunda sadece ilk gün biraz ağladı sonra hemen ayaklandı çok kolay bi operasyon merak etme
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benim dayımın oğlu daha altı aylık bile değildi nerdeyse ameliyat oldu çok şükür bişey olmadı şimdi dört yaşında ve sağlıklı maşallah oda fitikti aynı dediginden 
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Vala arkadaşım çocuğunda daha bir yaşında falandı kasığında ameliyat oldu iki haftaya iyileşti inşallah rabbim şifa versin korkma 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim de yeğenim de vardı bir sıkıntı değil korkulacak bir şey de yok fıtık varsa ameliyat olduğu zaman oradan sünnet de ettir Bir kere de kurtul acak bir şey yok sıkıntı yapma kendine geçmiş olsun
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Benim erkek kardeşim doğar doğmaz fıtıklıydı korkma canım canı sağolsun sağlığıda yerinde olsun fıtık korkulacak birşey değil

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 623 göst.
0 oy
10 cevap 274 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 503 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Elham mirza (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 442 göst.
30 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu