0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (1,103 puan) tarafından
Sorum başlıkta kizlar . 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pire ilaci var canım onu al 
(1,103 puan) tarafından
Nerde satiliyo canim
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
ya geçen bende bı akrabanin evine gittim baktım elimi bişey ısırdı bı baktım siyah bı böcek dedim bune esimede gelmiş o dedi burda pire var çocuğa dikkat et kalkak diye pire çokmu ne nasu oluyo anlamaidm
(1,103 puan) tarafından
Nerden geliyorlarsaaa
0 oy
(348 puan) tarafından
Pire zehiri var atin evin her yerine
(1,103 puan) tarafından
Adı ne canimm
(348 puan) tarafından
Askim eczaneye gittin mi veriyolar adini bilmiyorum
(1,103 puan) tarafından
Tamam canım yarın gideyim hemen
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Allah kolaylık versin o illet çok fena . Ben evi ilaclattim şirkete.  Herseyi 90 da yıkadım evi komple temizledim halıları da 2 gün ilaçlı bekletip hali yıkamaya ilacli yikattim geçti 
(1,103 puan) tarafından
En son onu yapicam da acaba kendim eczeneden felan temin edebilir miyim
(2,593 puan) tarafından
Ablam öyle ilaçladi aylarca kurtulamadi çünkü pire isirinca kan pisliyor o pisliginden geri pire çıkıyor. Çıktıkça ilaçlamak heryero tekrar temizlemek lazım o da çok yipratici
(1,103 puan) tarafından
Hadi yaaa. En iyisi ilaclatmaj diyosun..
(2,593 puan) tarafından
Evet zaten o senin göreceğin kadar olduysa çok sayıda vardır bir iki olsa goremezdin
(1,103 puan) tarafından
Aslında evi hergun silerim . Parkelerin açık renk. Bugün bı tane gördüm evin heryerimi kontrol ettim daha yoktu ama illaki vardır bencede
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Eşim sprey ilaç getirmişti evi i sprey ile ilaclayip süpürmüstum genelde yatak ve halı battaniye gibi şeyleri seviyor ay bebeğim ilk doğduğu zaman eşim arabada veterinere köpek götürmüş bizde arabaya bindik ay bizede hemen gelmişti lanet bişey 
(1,103 puan) tarafından
Peki spreyle gitti mi canım . Bide spreyin adını biliyo musun
(3,623 puan) tarafından
Ay bakayım onunla kurtuldum ben
(3,623 puan) tarafından
Biçer haşere öldürücü sprey diye yaz çıkıyor mavi sprey
(1,103 puan) tarafından
Tamam canım ecznede varmıdır acaba. Cokmuydu sizde
(3,623 puan) tarafından
İki tane gördüm ben biri oğlumun beşiğinde biri bizim yatakta eşim bunu alıp gelmiş hemen arabayı evi ilacladik bununla perdeler halılara kadar sonra hiç görmedim inşallah bir daha gelmez
0 oy
(345 puan) tarafından
Canım benimde başıma 2 kere geldi ilkinde evde 2 hafta yoktum binanın yan tarafına kedi doğum yapmış ve kapımın onu dolmuştu bizde bilmediğimiz için eve gir çık eve de bulaştı halılar direkt yıkamaya gitti ne yaptıysak evden ve dışardan bitiremedik evi mevburi ilaclattik dışarıda ne kadar ilaclansa da geçmedi bende dedim ya bu tuz ruhu herşeyi eritiyorsa onu da eritir bitirir 1 buçuk haftanın sonunda yaklaşık 2-3 koli 1 er litrelik tuz ruhu alarak kapının önünü her tarafı tuz ruhuyla yıkadık resmen bitti ama evde ilaclandigi için evin her bir karesi her bir milimi yıkandı kaynar suya ıslandı ilaclayan adam öyle dedi evde çocuk var herşeyi yüksek derecede yıkayın çocuk oyuncağı vs de sıcak suda ıslı kalsın demişti gerçekten çok zor bir süreç Allah yardımcın olsun canim tek çare evin içi için ilaclamaci çağırmak yanii bu saydıklarımin yanı sıra da biz kendimiz de ilacladik evin içini vs ama bizim ilaçlar bir halta yaramadi
(1,103 puan) tarafından
Ayy herkes öyle diyor ya tek çözümü ilaclatmakk
0 oy
(531 puan) tarafından
Ay pire benim korkulu rüyam teyzemler her köyden geldiğinde biz onlara gidince bana ve anneme hemen pire gelirdi başka kimseye gelmezdi annem de pire sinek falan çok yakalarmis küçükken gece yatarken derdi ki benimle yat sen bugün ben onu yakalarım derdi sabaha öldürürdü :))) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 92 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 66 göst.