0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Kizlar eltim uzun süredir instagramda benim eşimin hikayeleri bile görmez onun da biseyi bizde görünmüyordu. Bugün bisey paylaşmış kocası da kendine ekleyince gördüm ama onun profilde görünmüyor yani bizi hem sessize almış hem kendininkini gizlemiş. Aramızda hiçbir şey yok arada sırada görüşürüz kaynanamlarda filan ama hiç samimi de değiliz hepsine mesafeliyim ben zaten kendi kendine böyle bisey yapmış çocukça. Sizce bende sileyim mi tamamen karşısında ***** yok sonuçta görmek istemiyorsa çıksın takipten haksız mıyım sizce ? 

3 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Hiç takılmam böyle şeylere o yüzden şahsen boşver derim
(163 puan) tarafından
Ama saçma değil mi canım durduk yere böyle bisey yapması görmek istemiyorsa filan çıkar takipten şimdi böyle boş boş kalması saçma geldi bana ne bileyim
(5,311 puan) tarafından
Yani ne amaçla yaptığını bilmediğimiz için belki o değil eşi yapmıştır  o yüzden konu denk gelirse sor
-Reklam-
0 oy
(993 puan) tarafından
Evet saçma canım arkadaş olarakta sen mi eklemiştin en başından ?
(163 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ki canım biz daha sevgiliyken eklemiştik ama önce o mu ben mi bilmiyorum 7 yıl oldu
(993 puan) tarafından
Baya geçmiş sende şimdi kendinden sessize al görecek kişi olarakta eşini yap sonra akşam eşinden birşey paylaş kendinide etiketle aynı şeyi sende yaşat madem ise yararsw empati yapar yaramazsa uğraştığına degmez s.et
(163 puan) tarafından
Ona yaramaz canım biraz yüzsüz. Gider kendinden bize gizlemeyi kaldırır kendisi hiç yapmamış ben yapmışım gibi devam eder kendini hakli çıkarır üstelik. Bende elime böyle bisey geçmişken silsem mi diye düşündüm yada mesaj mi atsam bı derdin rahatsızlığın varsa konuşabilirsin yada takipten çıkarsın çocuk çocuk davranışlar niye diye
(993 puan) tarafından
Umarsamiyorsan bırak naparsa yapsın ama kestirip ataym diyorsun hayrdr böyle böyle yapmissn bir sorunun olduğunu bilmiyordum deseydin zaten silerdm gerek yok bu tavirlara de
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Eşimin ailesinin paylaştığım her durumu görmesini istemem bende. Kendi ailemle ilgili yaptığım paylaşımlara bile ***** saçması yorumlar alıyorum gerek yok diye bende bazen sessize alıyorum 
(163 puan) tarafından
Valla şimdiye kadar hiç yorum yapmadık canım ne eşim ne ben. Bu zaten bunu uzun süredir yaptı sanırım çünkü kaynanam bazen torunla ilgili bisey diyo annesi paylaşmış ya şöyle yapiyodu parkta filan diye bende gördüm geçtim unuttum zannediyodum ama bize kapatmış halbuki şimdi emin oldum. Yorum yapılsın görünsün istemese kaynanama kayinbabama kapatır bence biz hiçbirinin biseyin karismayin haftada 1 gün kaynanama gider 2 saat oturur kalkarız orda denk gelmedikçe düğün bayram hariç görmüyoruz bile kendi kendine bi haller olmuş ama ne bilmiyorum
(12,938 puan) tarafından
Canım bizde doğrudan konuşmuyoruz mesela eşim bana öğretmenler gününde çiçek almıştı paylaştım görümcemle lafı geçmiş mesela whatsapta gördüm ondan derim. Ha yerinde olsam çıkartmam bende ona gizler takılırım

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 859 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 304 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,191 göst.
0 oy
29 cevap 1,852 göst.
28 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Sedasyyd38 (73 puan) tarafından soruldu