+1 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (913 puan) tarafından
Ya arkadaşlar bu çok bildiğini zanneden ama hiçbirsey bilmeyen insanlar yüzünden çok endişeliyim aşı yaptırmadıklari için gelişmemiş ülkelerde görülen kızamık oranı ulkemizde de hızla artıyor. Lütfen kanmayın bu saçma teorilere ve cocugunuza aşı yaptırın.

2 Cevaplar

+2 oy
(6,339 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bu sana göre.sen çocuğuna asi yaptırmayı uygun görüyorsun ben görmüyorum.

Buda kimseyi ilgilendirmez benim yapıp yaptirmadigim madem çok güveniyorsunuz asiniza yaptırın o zaman asinizi bulaşmadigini düşünüyorsunuz ya 

Heeee birde madem aşina çok güveniyorsun ozaman neden korkuyorsun????

(6,339 puan) tarafından
Her hastalık eritiyor

Alerji bile çocukları zayıflatıyor..
Sonuç olarak kocan şuan yasiyormu? Yaşıyor başka bir sorunh varmı yok..

Çocuklar dış çıkarıyor onda bile kaç kilo veriyorlar bir baş ağrısı bile insanı perişan ederken
(913 puan) tarafından
İlk olarak onun eşi yaşıyor evet çok şükür kurtulmuş ama günümüzde bile ölenler var. O ölen çocuklar belki çok bilen annelerin aşısız çocukları belkide bildiğiniz üzere bir yaşından önce aşı olmadığı için aşı zamanı gelmemiş bir çocuğa başka bir çok bilen annenin çocuğundan bulastı öyle öldü çocuk. Yazık günah...
(6,339 puan) tarafından
Sabah kayınvalideme dedimki şuan oğluma bulassa bağışıklığı kuvvetlenir diye..

Bak hala çok bilen bir annenin diye diye belirtiyorsun evet ben çocuğum için en iyisini düşünüyorum en iyisini yapıyorum

O zaman koru çocuğunu yaşı gelene kadar
(913 puan) tarafından
Senin kafa yapında bir insanla konuşacak birşeyim yok maalesef.
(6,339 puan) tarafından
Maalesef senin gibi biriylede konuşacak phk birşey yok
-Reklam-
+1 oy
(2,119 puan) tarafından
Devletin tüm aşılarını yaptırdım ben, ama senin üslubun hiç hoş değil. Biz kendi doğrumuzu yapıyoruz, aşı tercih etmeyenlerde kendi doğrusunu.
(6,339 puan) tarafından
İşte bunu anlamak istemeyen bir ton cahil var.kime göre neye göre yani sen uygun görüyorsun ben görmüyorum biz size saygı duyuyoruz herkeste duymak zorunda
(2,119 puan) tarafından
Kimsenin kimseye saygısı yok gerçekten, sadece aşı için değil her konuda vahim durumdayız anlayış konusunda.
(6,339 puan) tarafından
Maalesef maalesef
(913 puan) tarafından
Bende bundan bahsediyorum sizin tercih dediğiniz şey yüzünden bebekler ÖLÜYOR

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 75 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...