0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Kızlar merhaba... Geçen ay yatan maaşımla normalde altın alacaktım. Eşim ille bekle şuan çok yüksek altın... Seçim arkası düşebilir öyle al dedi.şuan bir belirsizlik var dedi bekletti resmen .............. Seçim sonrası biliyorsunuz hiçbişey düşmedi. E malum arttı. Eşim diyor bekle şimdide merkez bankası faiz kararını açıklayacak. Bi düşüş olabilir. Altında düşüş olabilir. Benim para eriyor resmen. Sizce şuan almalı mıyım. Zaten yüksek ama düşeceğini de sanmıyorum artık şu dakikadan sonra. Yeteri kadar eridi 1 aydır TL, :(

7 Cevaplar

0 oy
(119,231 puan) tarafından
valla ben aldim sende al gitsin tl hergun deger kaybediyo ama altin ama euro dovizde cok karli
(292 puan) tarafından
Demi ya. Ne düştüki şimdiye kadar altın düşecek. Param eridi resmen
-Reklam-
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Bence al altin dusmez dussede ne kadar duscekki 1 sene bile beklese cok karin olur 
0 oy
tarafından
Ben de alyans almak istiyorum eşime kizdigim için yüzüğü camdan fırlatmıştım :D kendi kendimi yaktim alsam  bi dert almasam bir dert :D
(392 puan) tarafından
Adres neresi canım bide evin hangi camından attın sjsjsjjs
0 oy
(67 puan) tarafından
benimde diğer ay param gelicek altın gene yükselir ama bende gene de Alicam para durdurdugu yerde harcanıyor en azından altın alınca öyle bişey olmuyor yakın zamanda bozdurmazsan zarar etmezsin bence ama merkez bankasinin kararını bekle madem bu kadar beklemissin az daha bekle
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Daha düşmez aldın aldın iyice çıkıcak düğün sezonuda başladı
0 oy
(330 puan) tarafından
Ayni benim kocamin dedikleri seyler ceyrek 1800 ken alim dedim bekle dusecek dedi yok secimi bekle bilmem neyi bekle 2000 gecti
0 oy
(2,867 puan) tarafından
15 gram bilezik aldım bugün 

30 bin lira tuttu desem 

Yeridir 

Sakın ha şuanda alma 

Çünkü daha var düşmesine

Ama fazla düşmez 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 180 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu