0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar tren ile bayram için başka bir şehire tatile gitmeyi düşünüyoruz gerçi gidip istasyonlara soracağız ama bir de size sorayım dedim. Aranızda trenle yolculuk yapan memnun kalan ya da nereden bilet aldığını söyleyebilir miiii

4 Cevaplar

0 oy
(119,533 puan) tarafından
online alabilirsin hizli trene binmistim rahattti
(867 puan) tarafından
Online bakıyorum aslında ama beceremedim mi bilmiyorum . Sefer yok diyor
-Reklam-
0 oy
(6,139 puan) tarafından
Tren yolculuğunu çok severim ama şu an adanadan pek kalkan tren yok, hızlı tren yapıyorlar. Ankara Eskişehir arası hızlı trenle gitmiştik çok rahattı. Eski trenleri de severim ben, yataklı vagon falan. Uzun sürüyor ama keyifli. Bileti de internetten almak daha garanti
(6,139 puan) tarafından
Çocukken Adana'dan Konya'ya gitmiştik yataklı vagonla, biz istemiştik trenle gidelim diye bence çocuklar için güzel bir deneyim. Uçak ve otobüse göre daha uygun. Uçak kısa sürüyor ama korku varsa yapacak bir şey yok, otobüs yerine tren daha rahat olur. Çocuk sıkılınca kalkıp gezer. İlla otobüsteki gibi sürekli oturmak zorunda değil. Yataklı olursa oyuncak vs de alın yanınıza, yatar oturur istediği gibi takılır
(867 puan) tarafından
Evet aynen böyle olacağını düşünüyordum. Çok teşekkür ederim. Tek sorun şu an bilet. Biletler maalesef görünmüyor hiç. İsteğinize uygun sefer bulunmamaktadır diyor sürekli
(6,139 puan) tarafından
O zaman bir gara gidip sorun, belki internette açılmamıştır daha ya da bayram dolayısıyla erken bitmiştir
(867 puan) tarafından
Şimdi aradım da aktarmalı oluyormuş . Bı de bir şey daha sorayım. Yataklı olanindan seçmek için ne diyoruz hiç bilmiyorum da :))))))
(6,139 puan) tarafından
Özel bir adı var mı bilmiyorum da siz yataklı vagon diye sorun onlar yönlendir
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Yaptiğim sadece 2 tren yolculuğu var canim. Biri orta okuldayken ailecek doğu ekspressine binmistik bide 2 sene önce hizli trenle eskişehirden ankaraya gelmiştim. 

Online olarak bilet alabiliyorsun
(867 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum. Acaba şu an biletler mı yok çünkü online bakıyorum da yok
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Canim.bu.sene trenle tam 3 kez yolculik yaptik otobusten rahstti fakat bi yerden sonra sikiyp cok uzun yolculuk olunca wc ler pis oluyo insan orada bi sknti yasiyor uzun yolculuksa yapaxaginiz restotanrti cok eglenceli oluyo biz oyle olanuna denk gdld8k en azindan 

Oglan skldkca restoran istedi ama orada epey para harcatiyolar ufakliklar haberun olsn 

Bilet alma isine gelincr gitmeye gerek yok tcdd uygulamasini indirip uygulamadan satin aliyorsnz binincr adinizi soyadjnizi soruyolar netten bilet alinca soyluyorsnz sistemde gorunuyor istediginiz yeri seciyprsnuz netten 
(867 puan) tarafından
Dediğiniz uygulamayi indirim ama yok bilet yok hem de iki aya komple baktım yok çok şaşkınım
(2,494 puan) tarafından
Bayramdan dolayi yogundur en iyisi tten garina gidin pgrenin yada nette numaralari var sorn

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 578 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
23 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir5 (223 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...