0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar merhaba yaklaşık 3 aydır giremiyordum buraya özlemişim :))önceden kaynanamla oturuyorduk o yüzden istemiyordum hamile kalmayı ama hamile kalmıştım Şubat ayında düşük yaptım geçen ay taşındık başka şehre çok şükür şuan oğlum 3 yaşına girecek 2.cocugu istiylrum eşimde çok istiyor zaten yalnız kalmasın birlikte büyürler diye ama tedirginim zor olur mu sizin nasıl o süreçler anlatabilir misiniz

2 Cevaplar

0 oy
(13,047 puan) tarafından

Oğlun büyümüş 2. Çocuk ideal olabilir :)

Bizim 25 ay birlikte büyüyorlar :)

(1,946 puan) tarafından
Bacım zor oluyor mu ikisine yetebilir miyim düşüncesi var kafamda
(13,047 puan) tarafından
Zorlukları var tabi ama planlı olursan yetebilirsin
Kızım 3.5 yaşında kardeşi uyurken onunla aktivite kitap okuma saatimiz var.
Oğlum da 14 aylık olacak oyun oynarken ikisi ile aynı anda oynuyorum kızımla evcilik vs oynarken oğluma da kitaptan bir şeyler öğretiyorum

Yemek yedirirken bazen zor oluyor özellikle eşim nöbette olduğunda bir ona bir ona veriyorum :)
Eşim sağ koşundur her şeyde yardım eder senin de eşin öyleyse çok zorlanmazsın
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Biri beni çağırdı şöyle söyleyeyim yorucu oluyor ama ilk başlarda sonra düzene oturtuyorsun ve aralarındaki iletişimi sevgiyi bağı gördükçe iyi ki diyorsun 23 aylık ve 5 aylık iki oğlum var  aralarında bir buçuk yaş var ve arkadaş gibi büyüyorlar :)
(1,946 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla birlikte buyutmeyi nasip etsin canım benim inşallah :) ayy bizim oğlan acayip kıskanç beni kocamdan kiskaniyor sarildigimizda hemen ayırmaya calisiyor
(7,447 puan) tarafından
Paylaşmayı öğrenir fena mı :) çok teşekkür ederim canım amin inşallah ❤️

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 208 göst.
0 oy
10 cevap 483 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,108 puan) tarafından soruldu
0 oy