0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebegim 2 aylk doktor istege bagli yapiliyor dedi ne icin yaplyor soramadm vaktim azdı yaptiran var mı aranizda  bende yaptirayim mı

6 Cevaplar

+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Tercih senin elbette ben yaptırmayacağım yeni çıkan hicbiseye güvenmem 30 40 yıl gecmeyip insanlar üzerindeki etkileri bilinmediği için 
(6,220 puan) tarafından
Diğer aşıları yaptircakmisin
(8,908 puan) tarafından
Yenilerin hiçbirini yaptirmayacagim digerlerini 1 yaşından sonra yaptıracağım simdi değil
(8,908 puan) tarafından
Burası Türkiye burda en ucuz şey insan hayati yeni aşıların hiçbiri yıllarca yapılan çalışma sonucu uretilmemis insan üzerindeki etkileri bilinmiyor bizler denek olarak kullaniliyoruz o yüzden 30 40 yıl geçmeden guvenemem yıllar sonraki insan üzerindeki etkileri bilinmediği icin yıllar öncede zehirli ishal vardı günümuzdede var aşısı neden simdi çıktıda o zamanlardan çıkmadı araştırma yapılmadı
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Hastalık için tehlikeli ishal dıyım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Canım rotavirüs çok kötü bir hastalık çocuklar hastanelerde sürünüyor kaptıklarında ve çok zor geçiyor herşeyden bulaşabilir sudan bile o yüzden çok çok önemli bi aşı..
0 oy
tarafından
Kesinlikle yaptrilmasi gereken bir aşı. Çocuklarda çok kötü ishal kusma ve haftalarca geçmiyor bu virüs. Geçen hafta ben rota virüs oldum hayatım bozuldu resmen 
0 oy
(1,640 puan) tarafından
Biz geçirdik rota gerçek den insanı mahvediyor ishal kusma ateş yapıyor . Ben çocuklarıma zorunludur dışında diğer hiçbir aşı yi yaptırmadım yaptırmayı düşünmedim bile. 
0 oy
(993 puan) tarafından
Ben yaptırdım kızımın doktoru ilk görev yerinde Kırşehir'den gelen bir bebeği bu rota virüsü hastalığından kaybetmiş.Zehirli ishal diye geçiyor isteğe bağlı demek paraya bağlı demek devlet karsilamiyor yani bu hastalığa yakalananlar çok ağır atlatabiliyor yada atlatamiyor iyileşme süreci uzun zehirli ishal diye geçiyor çok tehlikeli bir hastalık aslında araştırabilirsiniz ben kızıma 3 doz yaptrdim oğluma ilk doz yapıldı 2.ayda süreyi kaçırdık 3/5 olarak yapacağız

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 433 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mehtap Bed (11 puan) tarafından soruldu

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...