0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,477 puan) tarafından
Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için ne yapabilirim artık o kadar sıkıldım ki kızım 2 yaşına girecek böbreğin de genişleme var ve 2 kere de yataklı tedavi aldık hastaneden çıkalı daha 2 ay oluyo ama yine enfeksiyonu çıktı ne yapabilirim nasıl kurtulabilirim bu illetten artık sürekli tedirgin geziyorum tuvalet eğitimi zaten yok doktor izin vermedi ne yapsam enfeksiyon olmaz suyu çok içer kendisi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Maydonoz suyu iyi geliyor ama çocuklara da iyi gelir mi bilmiyorum
(5,477 puan) tarafından
İçirsem birşey olur mu ki denemek için suyu ne yapabilir ki
(1,408 puan) tarafından
Bakabilirsiniz internetten bi de dut çok faydalı dut suyu, kaynatıp
(5,477 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(171 puan) tarafından
Kuzu benim çocukta her ay ni antibiyotik bitirirdi taki koruyucu antibiyotik yazana kadar doktor Allahıma şükür 2 aydır enfeksiyon geçirmiyor. 
(5,477 puan) tarafından
Kullanıyoruz canım 2 ay öncesine kadar bactrim kullanıyorduk şimdi de piyeloseptyl diye bi şurup kullaniyoruz ve bu bı kaşık (5 cc ) olarak kullanıyoruz
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Kuzum kız çocuğu oldugu için bezi kullanmaya devam ettikçe pisliklerle ve mikroplarla teması hep olacak. Bu çocuk tabi iyilesmez. Doktoru bez konusunda falan dinleme. Güzelce artık eğitime basla. Her tuvaletten cikarkende poposunu güzelce taharetle. Islak mendili tamamen bırak. Islak mendil temizlemez ancak pisliği dağıtır. Ve en güzeli nioli yağı. İç çamaşırını 2 3 damla damlat çok faydasını görürsün.
(5,477 puan) tarafından
Haklısın canım doğru diyorsun artık diyebilir tuvaletini yağ da alayım inşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 76 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 360 göst.

379,476 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı

...