0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından

Resim bırakıyorum lütfen bılen yazsın kasınmaktan kafayı yıyecem ellerımde ve ayaklarımda var sadece. 3 aylık oglum var ona gecmesınden korkuyorum

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Egzema bana da olmuştu çocuk doğduktan sonra baya baya kötüydü elim böyle minik minik baloncuklar olmuştu baya bir ay çektim daha beter oldu oldu geçti bu iki gundur slim ve ayağımda çıkacak gibi oldu tekrar inşallah bir daha olmaz ya kötü bir sey
(6 puan) tarafından
Evet çok fena kasıntı oluyo
-Reklam-
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Sulu egzama  brnimde 2 parmagimda var bulaşıcı degil doktora  gitmelisin hap krem vs veriyor 
tarafından
Aynen bendede var kaşıdıkca o sular patlar yara olur doktora git kortizonlu krem(prodnol) kullaniyorum ben krem versin
(6 puan) tarafından
Gectımı peki yoksa kalıcı bıseymi
(1,467 puan) tarafından
Ilacin cok faydasi oldu arada çıkiyo deterjana dikkst et bide soguk suya
tarafından
Gecmiyo 2013 den beri var ikinciye hamileyim ilkgunden beri dahada kudurdu bu kadar sık cikmazdı hormondanmi nedir deterjanlara sokmamaya dikkat et eldiven kullaniyorum ben bol bol nemlendir
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Benim bahar alerkim var ellerimde küçük küçük sivilceler çıkar seninki su toplamış çok kötü olmuş 
(6 puan) tarafından
Evet ya bıde delı gıbı kasınıyo sınırlerım bozuldu
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Momecon diye bir krem var ondan sur cnm benim aynısı olmuştu doktor verdi o geçirdi 
(6 puan) tarafından
Tamamen geçiyor mu cnm
(1,375 puan) tarafından
Evet bak 10 gün kullan sonra geçmezse bı kaç gün ara verip tekrar kullan kotizonlu olduğu için 10 günden sonra biraz ara vermek lazım internetten bakabilirsin ilaca
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Var ya şu ellerine ve böyle olan yerlere iki sülük yapistir anında rahatlatır orayi. Bir daha da olmaz inşallah :)
(6 puan) tarafından
Korkmasam yaptıracamda tıksınıyorum cnm ya
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bende de var ellerimde ayaklarımda egzama canım ve bendeki hiç geçmiyor dönem dönem hep oluyor 
(6 puan) tarafından
Ayy gecmezmi şimdi kaldımı böyle
(2,223 puan) tarafından
Yok sizinki geçebilir benimki geçmiyor. Bu süre deterjan ürünlerinden uzak tutun elinizi o daha çok azdiriyor

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 165 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 218 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 246 göst.