0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,240 puan) tarafından

Kizlar kendim rahat yeyim icim takilim diye :)))bide kalabalikta zaten ccklar zor yer giderken bikac cesit yemek yapim kavanoza kapatim diyorum konserve gibi neler yapabilirm. 2 ogunluk tarhana corbasi yapcam iki ogunluk de yayla cirbasi yapar kapatirim kavanoza. Sulukofte yapim kavanozlim diye dusundun. Kaynar yemegi kaynarsuya daldirilan kavanoza koyunca konserve gbi oluo oyle . Bozumlaz yani.  Baska ne yapilabilir kavanoza?

Oteldeki yiyecekleri yiycegini sanmam odadan cikmadan yemege inmeden halleder aradan cikaririm ufagimi fiye dusunuyorum nasil olur sizce

2 Cevaplar

0 oy
(6,339 puan) tarafından
Olur tabikide nedne olmasin
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Geçen sene bende çocuklara yaptım  cesit corbaçorba,tavuklu sebzeli sote,sebzeli kıyma vs . Kızım 2 oğlum 1 yaşındaydı ve bizim tabaklardan yemek istediler yemeğe indiklerinde değişik geldi sevdiler.  Kızım kendi seçti bizle vs. Tatlıdan tuzluya yemez dediklerimi bile yediler goturduklerim de boşa gitti. Sandığın gibi zor geçmiyor çocuklar seviyorlar 
(4,240 puan) tarafından
Madallh ne guzel hadi insallh:) buyugunu okadar dert etmiorum 6 yasinda o herturlu doyurur kendini de
(2,593 puan) tarafından
Küçükler daha istekli kiz:)) kaprisleri yok mama sandalyesinde elle daliyorlar ne varsa :)) sadece onun varsa plastik bebek tabağıni al canım.  O lazım oluyor çok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
29 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 751 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.

380,997 soru

11,406,239 cevap

34,944 kullanıcı

...