0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar son adet 19 Mayıs erken ve normal gebelik testi aldım sonuç negatif çok şükür söylenenlere göre geç döllenmede teste negatif çıkabilirmiş 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet net sonuç almak için adetin izin geçmesini bekleyin ben iki hamileliğimde de erken gebelik testinde negatifi gördüm adetim 3 gün geçti kaset testte pozitif çıktı canım döllenme ile alakalı 

Korunmasız ilişkiden 15 gün sonra testte pozitifti görebilirsiniz o şekildede hesaplayabilirsiniz
tarafından
1 hafta önce korumalık ilişki oldu
tarafından
Oz aman daha belli olmaz erken gebelik testinde bile çıkmaz canım
tarafından
Eminmisin ya valla ocağa gittm regl gününün üzerinden biraz zaman geçmeli dedi yapmadı yaw hesaplamama göre düne kadar olmam lazımdı ama bu geçtiğimiz ay çok stres yaptım çok temizlikte kaldım yoruldum onla ilgisi varmıdır sence çünkü toplasan 5 kesden fazla ilişmedik afedersin ve korunmalı bi şekilde
tarafından
Neyle korundu uz canım ben kondom ile korunup tek seferde hamile kalan biriyim yırtıkmış kondom sen düşün artık
-Reklam-
0 oy
(8,851 puan) tarafından
Erken gebelik testi nasıl silik falan var mı bişey çok dikkatli bak bi de 
tarafından
Yok tek çizgi
(8,851 puan) tarafından
Yani daha çok erken ya en azından 1 hafta daha bekle tekrar yap çünkü yumurtlama tarihin yeni bitmiş sayılır ama 1 tane canlı yumurta kalsa bile yumurtlama zamanından sonra hamile kalabilirsin
tarafından
Allah korusun rabbim olmayanlara versin nasip etsin inşallah hiç sırası değil başımda onca dert varken 3 cü kaldıramam
(8,851 puan) tarafından
Bacım varsa napcan dogurmucan mi hayırlısı artık yapcak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 674 göst.
2 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Kahvemsi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ilknur17 (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu

396,319 soru

11,855,250 cevap

35,949 kullanıcı

...