0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
Sadece akşamları doymuyordu şimdi gündüzleride sıkıntı yaşamaya başladık kaynar içiyorum bulgur pilavı yiyorum su içiyorum bol bol yok yetmiyor kafayı yicem birde oğlanın kırmızı lekeler çıktı niye acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(427 puan) tarafından
Ne kadarlık bebiş 
(2,479 puan) tarafından
29 günlük canım
-Reklam-
0 oy
(843 puan) tarafından
Canım nerden biliosun yetmediğini bebek kaç aylık kaç kez kaka yapıyo kilo alımı nasıl
(2,479 puan) tarafından
Ortalama 10 gündür böyle 29 günlük daha kilosu var biraz ondan fazla istiyor galiba doymayınca mecbur mama veriyorum durmuyor çünkü günde 3 yada 4 kez yapıyor kakasını toplamda 5 yada 6 kez değişiyorum altını
0 oy
tarafından
Yesimimm canm bisküvi al betbor içine lokum kat çayla iç. Bol bol kaydı suyu iç. Hatta burdan bı arkadaspaylasmisti bı bardak meyvesuyuna bı çay kaşığı kuru maya koyup içince de süt oluyomus
(2,479 puan) tarafından
Onu bende duymuştum birazdan çıkim alim olmazsa
tarafından
Al cnm al herşeyi deniyoz bide bol bol emzir ve su iç sütüm yik deyip emzirmekten Vazgeçme
(2,479 puan) tarafından
Yok asla sütümün bittiğine emin olmadan mama vermiyorum aldım bu arada bisküviyi meyve suyu filanda aldım sanki bisküvi işe yaradı gibi ama bakalım mama vermeyi hiç istemiyorum inşallah bir dahada vermek zorunda kalmam
0 oy
tarafından
Kilo alımı nasıl bide günde kaç tane çişli bez değişiyorsun 
(2,479 puan) tarafından
Genelde kakasını yapıyor
tarafından
Kaç kere yapıyor aylık kaç kilo alıyor mesela nerden biliyorsun sütün yetmediğini
0 oy
tarafından

Sütün besleyici ondan öyle birde süt hormonu gece yoğun çalışır yetmiyo deme yeter doktora götür eğer kg alımı düşüşe gidiyosa takviye yaparsın ama kgsi iyise doyodur çisini takip et yani bezi açdığın zaman yaptığı belli oluyodur kakasıni günde 1 yada 3 kez yapabilir bu gayet normal hiç yapmıyosa doymuyodur uyuyabiliyosan uyu mutlaka süt hormonun daha çok oluyo ozaman 

(2,479 puan) tarafından
Uyuyabildiğim kadar uyuyorum gece zor oluyor ama emzirip uyuyorum 12’ye kadar kaynar içiyorum sürekli ceviz yiyorum süt olsun ve yağlı olsun diye ama yinede ağlıyor meme arıyor 30 cc mama yapıyorum veriyorum  bitene kadar emzirdikten sonra yinede doymuyor 60 cc yaptığımda doyuyor ama
tarafından
Canım bunun için doktora gitmen lazım ve sor bakalım ne diycek
(2,479 puan) tarafından
Doktor sık ama az emzir tam doyurma demişti ama benim oğlan çatlıyor canım ne yaparsak yapalım durmuyor bas bas bağırıyor
tarafından
Tatlım onun gazı var aslında mama ile doyoyudur ancak gazı varya emmek istiyo gibi oluyo ama aslında gazı olduğu için kendini avutuyo yavrum çok zor canım biliyorum bu ikinci bebe allah yardımcın olsun
(2,479 puan) tarafından
Gazını çıkartıyoruz üst üste yine durmuyor
0 oy
tarafından
Aywa kompostosu artiriyormus ben icmeye basladm bide onu dene belki fayda eder
0 oy
(704 puan) tarafından
Bnde yetmediğini düşünüyorm ama kakasını yapıo günde 2 3 kez yetmiş i oluyo o zmn
(2,479 puan) tarafından
Ama mama verince yada şekerli su verince sakinleşip uyuyor
0 oy
tarafından
Balın içine bolca susam atıp yiyordum üstüne de iki bardak su icip yatıyordum  sütum akacak duruma geliyordu tavsiye ederim .
(2,479 puan) tarafından
Susam var bal yok  ama
0 oy
(56 puan) tarafından
canim.ben but tavuk alıyorum hasliyirum tavuk corbasi yapiyorm asiri iyi geliyor sabah alsam ondan iciyorum yetiyor bende senin gibi agliyor yetmiyor diye arayisa girmistim bu cok iyi oldu sende dene  sisiyor gogusun
(2,479 puan) tarafından
Sürekli tavuk yersem mide kalmaz bende kız
(56 puan) tarafından
bende gidaklicam bir haftaya valla
0 oy
(682 puan) tarafından
Cnm sogan süt yağar pekmez Bulgur pilavı bu tarz seylerı boş tuket süt catladı oluyor ondan ıc bol bol 
0 oy
(471 puan) tarafından
Benimde sütüm az malesef 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
0 oy
8 cevap 118 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu