0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
Kizlar inşallah hersey yolunda olursa ücretsiz izne ayrılmayı düşünmüyorum çocuğun birini kreşe, dgerini ewde bakıcı ya bırakacağım. 

Isyerinden arkadas ucretsize ayrıl .niye ayrilmiyorsun vs yorumlarda bulundu bende çalışmayı seviyorum evde bunalıyorum vs dedim.

İhtiyacım var fln demedim ztn demek zorunda değilim.bayan bayanı anlamazmi yada bir insan anlamazmi İhtiyacım olmasa 2 çocuğu bırakıp neden ise gideyim???? 

Bu anlaşılmayacak kadar zor mu szce

6 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sende ihtiyacım olduğu için çalışıyorum diyebilirsin bunda ayıp birşey görmüyorum. 
(590 puan) tarafından
Kimseye öyle açıklama yapmak zorunda degilimki bukezde neden ihtiyacın var sorular kesilmez
-Reklam-
0 oy
(195 puan) tarafından
Kadın kadının düşmanidir kimseye takılma kafana yatan neyse onu yap kimse bırakmak istemez çocuğunu mecburiyeti kimse anlamaz 
(590 puan) tarafından
Kimseye ihtiyacim var dye açıklama yapmak zorunda degilimki bukezde neden ihtiyacın var soruların ardı arkası bitmez haksizmiyim..Yani ihtiyacı olmayan biri 2 çocuğu bırakıp gitmez bu anlaşılmayacak kadar zormu
(195 puan) tarafından
İşlerine gelmiyor keyfim öyle istiyor de geç boşver
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Çok basit bir cevabı var, ben böyle mutluyum. Ablam ücretsiz izne ayrıldı. İki çocuk biri daha yeni doğmuştu. Son anlarında artık ne olur kreş yaşı gelsin ben de işime döneyim diye bekliyordu. 2 yaş var kızlarının arasında. İşte daha az yoruluyorum diyordu:) nitekim 2.cocuğu 2 yaşına gelmeden kreşe verdi, diğeri de anaokuluna başladı. Ücretsiz izin süresi bitmeden işe döndü. Pişman da değil 
(590 puan) tarafından
Bende öyle dedim ew bana göre dgl işi seviyorum fln dedim ama tabi ihtiyacım da var.olmasa gitmem yani
(5,883 puan) tarafından
Arada dinlenmek herkes ister bu normal ama şu devirde de iş kolay bulunmuyor. Çalışmayı seven biriyseniz sorun yok. Çocuklarınız için de çözüm bulmuşsunuz kime ne?
(590 puan) tarafından
Aynen sanırsınız beni çok düşünüyor:D
0 oy
(465 puan) tarafından
İş yerinde kimin ne olduğunu bilemezsin hayatım belki senin üstün varsa o da sorduruyor olabilir
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Benim ihtiyacı olmayan arkadaşlarım da çocuklarını evde bırakıp çalışıyor. Yani ihtiyaçtan dolayı çalışıyorsan bunu söylemek ayıp değildir ama herkes ihtiyaçtan dolayı çalışmıyor. Bazıları evde çocukla tüm gün durmak sıkıcı ve zor geldiği için çalışıyor. Her halükarda herkesin kendi bileceği iş. Şahsen çocuklarla en azından 2 yaşına kadar evde vakit geçirmek isterdim. 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bu devirde ücretsiz izne ayrilmak lüks oldu canım arkadaşın da bunu elbet biliyor da işte belki fesatligina sordu belki kötü niyetli sormadı onu bilemem ama eminim kendisi dogum yapmış olsa o da ücretsiz izne ayrılmaz bakma şimdi öyle sorduğuna 
(590 puan) tarafından
Tek maaşla gecim zor aynen.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde 3mhnads (1,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...