0 oy
244 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
3 yaşına gircek bir kızım var. Bugun çay içemeye cıktık parka. Neyse görümcemın cocugu almıs kolundan nerde tehlıkeli bir işler var oraya götürüyor. Götürüyo mesela duvar yüksek orda oturtuyo kız anıden kendını arkaya atsa düşcek ama anlamıyorlar ben tehlıkeleri görebılıyorum. Ben de diyorum yan taraf yol yola cıkmasın arabalar gecıyor dıye kızını uyarıyorum. Bana dıyolar kı görünceler sen cok abartıyosun ne olmus oynuyo ıste. Cok buyutuyomusm olayları. Neyse kızımı almıslar kolundan kosturuyolar bı baktım çığlık çığlıga gelıyo dusmus betona sıyırmıs dızını yara olmus hep.. Bu sefer de demezmı yalancıktan ağlıyo bır sey olmamıs cok ya delırdım artık cocugun bacagı agrıyo demekkı canı yanıyo demekkı neden ağlasın yoksa dedım dıyınce sustu. 2 saat ağladı ağladı susmadı benım gelmemle kalkmam bır oldu resmen. Resmen dısarı cıkma gunumde zehır oldu. Yanı cocuk onların cocugu olmayınca yorum yapmak okadar kolay oluyor tamam cocuk bu duse kalka buyucek ıllakı duscek benım kızdıgım yer ben buyutuyomusum abartıyomusum en azından bu kadar da basıtlestırmeyın 

8 Cevaplar

0 oy
(633 puan) tarafından
Onunla çıkmazdım veya göndermem onun çocuğuyla oynasın demek o problem etmiyo çok buyutmuyo bende büyüten anneyim frekanslar uymadi baaay
(395 puan) tarafından
Birdaha cıkmam zaten anlasınlar canım
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ben de her seyi hafife alan insanlara sinir oluyorum bir sey olmaz lafindan nefret ederim bir sey olur veya olmaz ben bir tehlike seziyorsam bana saygı duyulacak.. Birdaha dışarı cikma canım gorumcenle daha cok sinir olursun sen yoksa
(395 puan) tarafından
Evet sınır oldugum sey o kendı cocuklarına bır sey olsun nasıl velveleye verıyolar benım cocugum olunca ben buyütüyor oluyorum yemın ederım oyle sınır oldum kı cıkmıcam bırdaha ya
0 oy
(465 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşaallah çok biseyi yoktur kuzucuğun 
(395 puan) tarafından
Yok sukur canım daha iyi sımdı betona dustugu ıcın dızı sıyırmıs hep
(465 puan) tarafından
O görümceni de Allah bildiği gibi yapsın
(395 puan) tarafından
Öyle vallahı ya bakmasam kızıma bu sefer kızına bakmıyor sadece kendısı gezıyor tozuyor kızıyla ılgılenmıyor ne bıcım annesın derler üstüne tıtrersın gozunden sakınırsın süreklı arkasında olursun bu sefer de sankı bı senın cocugun var bı sen annesın derler yanı susmazlar o yuzden kımseyı dınlemıcem sadece kendı bıldıgımı yapıcam..
0 oy
(31 puan) tarafından
Benim çocuğumun nerde nasil oynayacağına ben karar verim kimse kusura bakmasın gorumceye düşmez kendi çocuğu nerde oynarsa oynasın
(395 puan) tarafından
Keske anlasalar ya bana gelince rahat davranıyolar bende anneyım cocugumun ustune dusuyorum tıtrıyorum dıye resmen gözlerıne batıyor
(31 puan) tarafından
Boşver onları canım Allah korusun çocuğunun tırnağına zarar gelse senin canın yanacak kimse umursamayacak
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Elbetteki düşe.kalka büyümek ama.bu dikkat etmeyeceğimiz anlamına gelmez. Tehlikeli diyorsak.tehlikelidir. amaan canım  diyerek hiç bir annenin korumacıligi hafife alınmamalı. Her anne kendine özel hassasiyetle yetistiri çocuğunu. Bi bırakmadılar bizden daha iyi ebeveyn olmayı. 
(395 puan) tarafından
Bu bılıncle olsalar keske gercekten anladıklarını anlasam hıssetsem yıne bır sey demıcem bide bana bilerek ağlıyo demez mı cıldurdım kızın canı yanıyokı aglıyor ya dedım tepkı gösterınce sustu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kıyamam bitanem benm yaa buluşma onlarla kendin takıl öylesi anlamaz aman diyim çocuğunu başı boş bırakma sn doğru olanı yapıyosun
(395 puan) tarafından
Bir daha tövbe ettım buluşmam zaten ıcıne ettıler gecemın de ikidir boyle oluyor
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Hiçte abartmıyorsun bir anne olarak tabiki de onu tehlikelerden koruyacaksin bazı insanlar çok rahat gerçekten 
(395 puan) tarafından
Çok teşekkür ederım benı anladıgınız ıcın işte bunu anlamıyorum nasıl gerildim kendilerine gelınce rahat degıller en ufak bır sey olsun hemen ortalığ velveleye verıyolar bana gelınce ben abartıyrum oluyor. Kızım grıp oluuo bronsıt bıde ciğerlerıne ınıyor o yuzden kıyafetlerıne dıkkat edıyorum ona bıle karısıyolar soyle gıydır bır sey olmaz sen cekmıyorsun ben cekıyorum sonra dıyorum.
(3,137 puan) tarafından
Sen hiç takma onları Allah korusun insanın başına bir kere bir olay gelir eğer birşey olursa senden başka kimse üzülmez herkes hayatına bakar
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Benim gorumcemde de öyle bi bela çocuk  var gerçi çocukta değil 15 yaşında oğlum 9 aylik nerde tehlikeli hareket var onu yapiyo elinden alıyorum biraz sonra gelip Bi daha goturuyo en sonunda küçük gorumceme dedim ona verme abin kiziyo diye yine geldi oğlumu almaya görümcem vermedi kalkana kadar suratini asti oturdu cehennemin dibine kadar as sen mi önemlisin benim çocuğum mu
(395 puan) tarafından
Ben anlamıyorum bı onların cocugu mu değerli diye. Gercekten bır de surat mı yaptı. Valla en ıyısı vermemek bende bundan sonra bırlıkte cıkmıcam dısarı cıksamda vermıcem cocugumu. Sonucta sen tehlıkelerı gorebılıyorsun sezebılıyorsun illa bir sey olduktan sonra mı anlıcak yanı. Öyle de anlamazlar da gına geldı vallahı bana da
(3,480 puan) tarafından
Zaten hiç birini sevmiyorum her hareketleri batiyo bi de yüzsüz ki sorma yapma dedikçe inada yapiyo Hele Bi de bana trip atiyo gerizekali

İlgili bir soru bulunamadı

380,122 soru

11,379,445 cevap

34,866 kullanıcı

...