0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba dün eşimle tanışma yıldönümümüzdü öncesinde hediye almıştı zaten dün de işten geldiğinde kapıyı açtım elinde bir buket çiçek baya da büyük ama ben hoslanmadim hatta yüzüne niye buna para verdin cansız alsaydın dedim en azından hatıra kalırdı paran çöpe gitti gibi vs vs bir sürü söz söyledim çiçeğe 500 TL vermiş bu arada Sizce hata mı ettim siz canlı çiçek mi olmalı yapay mi olmalı ?

10 Cevaplar

0 oy
(3,663 puan) tarafından
Canlı veya yapay ki ben yapayı da sevmem ama adamın içinden gelmiş her gün alıp gelmiyor ya gönlünü kırmaya gerek yok alır kurutup güzel çerçeveletirdin canım 
(6,200 puan) tarafından
Adamdaki hevesi kırıyorlar sonrada aman kocam böyle aman kocam şöyle
(3,663 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi
(6,200 puan) tarafından
Benim gorumcemde kocasının aldigp çiçeği camdan aşağı atmış bunu alcagina bir pasta alsaydnn daha iyiydi vs diye smdi bfzen ben birşey diyince yok kocam odun diyor ulan çiçeği atarsan adamdan ne beklersinki yani

Valla kocamın bana bugüne kadar aldığı tüm çiçekleri kuruttum evimde kullanıyorum suan
tarafından
Nasıl kurutabilirim
(3,663 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın vallahi
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından
Cok sacma olmus bana yapilsa gercekten hevesim kalmaz bir daha. Canli yada yapay farketmez adam dusunmus almis canim. parayi dusunse zaten almazdi. 
0 oy
(809 puan) tarafından
Ne kadar kırıcı konusmussun. Benim kocam en son evlilik teklifi edeceği zaman almıştı jsksksk. Yani meesela o çiçekleri ikedan büyük çerçeve aldım şuan onda duvar da asılı. Evlilik yıl dönümü de büyük kavanozu icinee koydum salonda. . İçine de peri LED alırsın ömürlük anlık ürün 
0 oy
(330 puan) tarafından
Kocanin yerinde olsam bir daha sana asla cicek almazdim. Esimden bu zamana kadr bir gul bile almadim ve kendi zorumla bile aldiramadim adamin ne güzel icinden gelmis sizde afedersiniz icine etmişsin 
tarafından
Okurken benim bile yüzüm düştü bı tuhaf oldum.
Diyarbakırli mısın bu arada.
(330 puan) tarafından
Hayir Muşluyum
tarafından
21 yazınca öyle düşündüm.
(330 puan) tarafından
Oglumun dogum tarihi
tarafından
Anladım ☺️
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Elinde bir buket cicek ve cansiz alsaydin demişsin cicek canli mi cansiz mi anlamadim simdi ayrica asiri kabasin adam almis iste sana ne fiyatindan çöpünden tesekkur et gec bu tavirla karsilarsan bir daha almak senin icin bir seyler yapmak gelir mi icinden 500₺ zaten 50 lira hükmünde artik
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Keşke gönlünü kirmasaydin canım ya olsun kurut kaldır sende as duvara 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben şöyle yapacağım isteme çiçeğim resmini çekmiştim onu cikartirip salona asacağım mesela
0 oy
tarafından
Benim eşimde alıyor . Bir yönden haklısın çöp oluyor ama ben yinede senin gibi kızmıyorum. 

Daha adam kapıdan girmeden hemen azarlamissin. Bari bir kaç gün geçince uygun dille soyleseydin
0 oy
(6,205 puan) tarafından
Yani adam 500 lira vermiş sana çiçek almış hoşlanmamış olabilirsin ama Bunu da daha kapıdan güzel girmez böyle yapma sonra da hediye almıyor der ağlarsın

Mesela Özel günlere yakın böyle bir görürsün sosyal medyada dersin ki Ay bu çiçeği de para verilmez yazık günahtır çiçek alınmasın Onun da aklında olur
0 oy
(984 puan) tarafından
Bayağı kırıcı olmuş.. Ben bile üzüldüm kız öyle denir mi. Benimki de orkide almış bakımı zor daha önce çiçek bile bakmadım. Ama çok mutlu oldum. Yüzüne asla öyle şeyler söylemem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
3 cevap 111 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma.nurr. (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 410 göst.
0 oy
9 cevap 279 göst.

378,397 soru

11,326,208 cevap