0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (843 puan) tarafından
Kaynanam ben evlenirken iki adet yün döşek yaptı.  Benim evlendigim sene evimin bazı yerler de radyatör yoktu.  Yatak koyduğun kısım bu yüzden nem almış ve doseklerim hafif küf olmuştu.   Bende bir misafir gelince altına elyaf yorgan üstüne çarşaf atiyordum bunu da annem gördü kızdı dedi doseklerim köşeyi bekleyeceğine bana gelirken getir ben onları yıkayayım sana dört tane yuvarlama(çekyat üstüne serilen ince yatak) yapayim dedi.  

Şimdi bunu bana kaynanam yaptı ya  annem onu bozup yuvarlama yapınca birşey der mi acaba..

Ben hayatımda yün yıkamadım bilmiyorum kaynanam kendisi de tenezzül edip yapmaz annem de öyle deyince benim işime gelir yani sizce 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye desinki işine yarayacak 
(843 puan) tarafından
Ne bileyim cins biraz  yani belli olmuyor sagi solu
tarafından
Yap gitsin kixz öyle boş boş duracak
-Reklam-
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Neden desin ki ben sattım geçen bir tane yün yorganimi . Evler sıcak yatilmiuor kışın bile battaniye beş tane yorgan hazır yer kaplıyor . İkisini de kardeşime yorgan yapicam . Kullanmiyorsun ver annene yapsın kadın o dediğinden 
(843 puan) tarafından
Dimi köşeyi bekleyeceğine gelen gidenim olunca kullanırım
(7,106 puan) tarafından
Aynen öyle balım birşey de demez kaynanan sonuçta mal artık senin ister otur ister at sat
0 oy
tarafından
Ne diycek huyunu en iyi sen bilirsin ama annenin yapacağı sey daha mantikli kocaman yun dosekler kullanilmiuo artik kaynanam bana yapmisti onun evine biraktim kendi basina bela oldu iki tane kucuk yapmaya karar vermistik en son 
(843 puan) tarafından
Dimi bence de çünkü döşek hem ağır hemde yer kapliyor en azından yuvarlama olunca gelem gidenin altına sererim
0 oy
(9,489 puan) tarafından
Yani siz kullanacaksınız. Diyecekse de desin. Annem de ben pamuk yatak yaptı verdi, yer kaplıyor sadece. Çocuk doğunca biraz kullanacam sonra sana verecem diyorum tama diyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (843 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (843 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 402 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (843 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.