0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (1,127 puan) tarafından
Kızlar lazere gitmeyi düşünüyorum. Kuaföre gittiğim kadın her gittiğimde sana başlayalm laze diyor. Bacağımda batiklarm çok fazla. Makina ve atan kişi önemli dedi kadın. Fiyat olarak bacak koltuk altı kol bikini bölgesi  4 5 bin civarında diyor. Arkadaşım iyisini istersen 8 9 bin diyor. Kendi gittiği yer ıyimis. Bilmiyorum ne yapsam.  Gidenler memnun musunz batiga kesin çözüm mü. Tekrar çıkma olasılığı var mi

4 Cevaplar

0 oy
(4,284 puan) tarafından
Ben teeee 2006 yilinda gttim ozamanlae cok yaygin  degildi baya  pahaliydi. Bebek gibiyim valla iki digum yaptim cikmadi . Sukur o konuda cok rahatim hatta esimi ikna ettim koltikalti icin onu da goturcem benim yaptirdigim yere. Bazi makinalar uyutuyor tuyleri birakinca tekrar cikiyormus. Bazi makinalar da koku yakiyor daha omur boyu cikmiyor
(2,728 puan) tarafından
Gittigin yer neresi acaba
(4,284 puan) tarafından
İstanbul kartalda oturuyorum. Ozamanlar lazer yapan bir. Merkez vardi bildigimiz gordugumuz. İki seans gttim sonra sirinevlere tasindii istanbulun teeeee oteki ucu.bi seans da oraya gttim tasindigi yere tum gunum ziyan oluyordu yollarda mmnun kalmadim azalmadida zaten. Sonra baska biyer acildi as lazer. Yada biz yeni kesfettik orayi ordan cok mmnun kaldim. Eskiden adi formmed estetikti sonra as lazer oldu kartal subesine gttim
(2,728 puan) tarafından
Izmirde vardır heralde
-Reklam-
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Ablam yaptirdi cok kalindi tuyleri dunya varmis diyo hic tuy kalmadi o da 2500 gibi makul bi fiyata tabi bir kac sene oncesiydi ben hamileyim dogum ve emzirme surecinden sonra hemen baslicam ugrasamiyorum artik
0 oy
(45 puan) tarafından
Canım öyle dandik yere gidersen eğer kıl köklerini uyıtan bir makineye girersin ve 2-3 sene sonra tekrar çıkan tüylerin olur iyi bir yer genelde hastane ya da klinik tarzı yerlerdir ve orijinal (yazılışını bilmiyorum okunuşunu yazıcam) aleksandırayt dedikleri cihazı kullanırlar ve bunu hekimker kullanmak zorundadır. Bu en kesin sonuç veren makine 
(6,512 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'nde de varmı yani
(45 puan) tarafından
Bilmiyorum canım onu
0 oy
(6,115 puan) tarafından
Ben seneler önce yarım bacak yaptırdım, çok fazla batık oluyordu ben de yara yapıyordum. 10 sene oldu herhalde tek tük var. O zaman tüm vücut yaptırmadığıma pişmanım. Şimdi hamileyim ağdayı kendim yapamıyorum görmediğim için. Kuaföre gidiyorum aman aman memnun değilim ama hiç yoktan iyidir diye. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
8 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 102 göst.
0 oy
11 cevap 144 göst.
30 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde oguzelikiziakc (80 puan) tarafından soruldu

381,306 soru

11,415,044 cevap

34,966 kullanıcı

...