0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Bir cocugum var bu ıkıncı gebelıgım ama 4. Haftadan berı kahverengı lekelenmem gelıyor, ozeldekı doktor 4. Hafta muayenede keseyı gordu etrafı temız yukarıda gayet dedı, 5. Hafta devlete gıttım devlette de kaydım bulunsun dıye 5-6 sanıye karnıma baktı duzensız kese dusuk olur haftaya gel bakalım dedı progestan yazdı yolladı, hala kahverengı akıntım gelıyor az az, dun betama baktırdım dusuyor mu saglıksız mı dıye betam 10.000 uzerı cıkmıs, ebe cok saglıklı bır gebelık doktor sacmalamasın dedı, ama oyle bır durumdayım kı sankı karnımdakı bebek gidicek hıc baglanmayayım dıyorum, bır yandan heyecanlanmak ıstıyorum bır yandan korkuyorum, ılk gebelıgımde hıc yasamadım boyle seyler 

6 Cevaplar

0 oy
(6,526 puan) tarafından
Rabbim korktuguna ugratmasin canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın 
(12 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(6,926 puan) tarafından
 Ömru varsa  hiç birşey engel olmamaz doğar  büyür bunu çok iyi anladım düsuk yaptım 3 kere herseferınde  korku endişe   oldu oglumda ınan sevinmek yerine kaybetme korkusu aldı  ben hiç  3 ayımı görmedim     ama oğlumda w ayımda  kanama yaşadım buda gitti dedim  şukur hiç birşey olmadı 33 erken doğum yaptım  kuvezdd kaldı  yine birşey olmadı ve şimdi 3 yaşına girecek   
(12 puan) tarafından
Allah bagıslasın evladını canım, benımkı de saglıkla dogar ınsaallah
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ayakta is mi yapiyorsunuz tuvalet ve yemek harici kalmayin birsey almak icin uzanmayin cok narin bir gebelik benimki gibi wcye gitsem leke degil direkt kanama olurdu. Birsey olmadi cok sukur korkmayin dunyaya gelecegi varsa gelecek..
(12 puan) tarafından
Kalkmamam ımkansız cocugum 3 yasında durmak bılmıyor kı :( elımden geldıgunde uzanıyorum ama mumkun degıl butun gun uzanmam
0 oy
(236 puan) tarafından
Sen ona bağlan ki o sana daha sıkı tutunsun canım benim öyle düşünüp de bebişini üzme ♥️ doktordan doktora fark var bak sen diyorsun 5 6 sn baktı diye. Hemen ne anlamış 6 saniyede
(12 puan) tarafından
Bebiş oldugyna dahi ınanamıyorum kı canım, hastanedekı doktor resmen dunyamı kararttı, eşim de coktu :(
0 oy
tarafından
5.aydayız yeni yeni kendimi verebiliyorum aynı düşünceden dolayı bol bol dua et hep olumlu düşün Rabbim sağlıkla versin 
(12 puan) tarafından
İlk gebelıgım o kadar rahattı kı hergun yurur kosardım pılates yapardım ufacık karnım vardı hamıle oldugumu unuturdum bunda sureklı yatman lazım dıyorlar yatamam bır de evladım var 3 yasında ona kım bakar? Allah saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın
tarafından
Bi kaç ay sık dişini canım napalım yeter ki onlar iyi olsun bende yattım bu zamana kadar  amin inşallah sağ salim alırız ☺️
0 oy
(2,703 puan) tarafından
O sana tutunmaya calisirken sen baglanmayayim mi diyorsun daha hayatinin değil olusumunun bile basindayken belki de suan destege gzuel heyecanli hislerini hissetmeye ihtiyaci varken. O zaman kimse kimseye baglanmasin nasil olsa herkes bi gun olecek yani. Karnini oksa onunla konus beni birakma de 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.

385,295 soru

11,521,712 cevap

35,188 kullanıcı

...