0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Bugün bi farkli uyandım tam uykumu alamamıstim. Neyse kahvaltı yaptık oglumla bugün isim yoktu buzdolabini temizledim sonra süpürdü etrafi. Sonra bakliyatlari bosaltayim derken cogu yere gitti. Bidaha süpürdü oglum buskivi istedi yedi. Bidaha istedi verdim sonra odaya gittim baktim heryeri buskivi yapmış. Bidaha süpürdüm. Sonra ekmek posetini bosaltayim derken tekrar oglum tezgahtan cekti her yer ekmek oldu. Tekrar süpürdüm. Sonra duş aldirdim ogluma banyoda kırılmayacak duş basligini kırdım. Neyse dedim yemek yapayim yaptik yedik. Ocagi silerken caydanlik elimden düştü ocak yanina koydugum kasikligi kirdim. Onu temizledim. Dolabi actim bardak alayim derken cay sekerini döktüm dolaba. Ne oluyor bana kendime gelemiyorum. Saskinlik içindeyim sakar degilim normalde. Namaz kiliyorudm 2 gündür kilamiyorum ondanki diye düşünüyorum. Ama şükür etmeyerek uyandim bugun sinirli sinirli uyandim nedense

8 Cevaplar

0 oy
(119,168 puan) tarafından
aay kotu bi gun olmus senin icin
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Süpürme olayı her gün yaşadığım olay 30 defa oturma odası süpürülğr 3 4 defa koltuklar silinir günlük Allahtan kumaşın leke tutmaz almışım

Haftada 2 3 defa halı kesinlikle batar ve silinir 

Bi türlü dökmeden yemeyi öğretemedim
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Cuma saati iş mi yaptın canım. Büyükler der ya cuma saati temizlik vs yapılmaz diye
0 oy
(220 puan) tarafından
Bazı günler oluyo canim ya bütün olumsuzluklar bir yere toplaniyo bende de olur bazen ve o günleri hiç sevmiyorum
0 oy
(622 puan) tarafından
Gecmıs olsun ne de ıkı baskaa 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Velahavle çek bacım bı oku üfle bakalım 
0 oy
(4,409 puan) tarafından
kız o hepimize oluyor birgün nasıl başlarsa öyle devam edıyor bendede terslikler sabah başlarsa geçmiş olsun ogün öyle gitti
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Bazen üst üste gelebiliyor kötü şeyler 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 160 göst.
0 oy
20 cevap 381 göst.

378,427 soru

11,327,528 cevap

34,781 kullanıcı

...