0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (583 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım ilk gebeliğinde bebek ters olduğu için mecbur sezeryan olmuştu şimdi hamile bu sefer normal doğum yapabilir mi doktoruna sormayı unutmuş bu gidişte soracak ama ben olan varsa diye size sormak istiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(2,843 puan) tarafından
İlk bebegim ters geldiği için sezeryan oldum ikincisi sancıyla geldi aralarında 28 ay var doktor yine de sezaryenle alalım dedi apar topar ameliyata alındım normal yoldan gelmişti yoksa .. doktor riske giremem dedi 
(583 puan) tarafından
Anladım canım aslında doktora bağlı yani
(2,843 puan) tarafından
Rahim yırtılabilir riske giremem demişti bilemiyorum diğer doktorlar ne düşünüyor
-Reklam-
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bilgin yok cnm sağlıkla gelsin bebiş 
(583 puan) tarafından
Sağol canım yine de
0 oy
tarafından
Olanlar var evet ama senesi önemli diye biliyorum ama ben olsam sezaryen olurum tekrar :)
(583 puan) tarafından
Neden:))
tarafından
İki normal doğum yaptım öyle kolay değil ki o anki sancılar halbuki doğumum çok kolay olmuştu ama en iyi doğum bile acısı başka:)
tarafından
Ama şu var doğum sonrası çok rahat özellikle ikinci doğumum 20 dakika sürdü hastaneye geldiğimde 9 cm açılma vardı dikişim olmadı yanımda yatan sezaryenli ablayı gördükçe üzülürdüm ayağa kalkamiyordu
0 oy
(1,073 puan) tarafından
11 günlük bebeğim var sezeryan sonrası normal doğum yaptım ben boylr rahatlık görmedim özelde yaptım devlet yapmıyor 21 bin 500 TL tuttu doktorum son ana kadar bekledi ve herşey çok güzel oldu
(583 puan) tarafından
Maşallah canım ben de ilk gebelikte normal yaptm çok iyiydi şimdi tekrar hamileyim bakalm her şey yolunda gider de yine normal olur inşallah
(583 puan) tarafından
Sezeryanın üstünden kaç yıl geçti canım bir de tekrar doğum yapana kadar
(1,073 puan) tarafından
40ay geçti canım hamilelikle birlikte inşaallah canım benim
(7,410 puan) tarafından
Benim bulundugum yerde sehir hastanesin de yaptıran doktor var canim. Tamamen doktorun keyfine  bagli. Sezeryan kolaylarina geliyor tamamen duygusal maalesef. Bizleri zorla sezeryana mecbur birakyorlar. InsaAllah ssvd doktorlari artar ulkemizde.
(1,073 puan) tarafından
İnşaallah canım benim
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Her doktor yapmıyor canım doktoruna sorması lazım bide bildiğim kadarıyla sezaryenin üstünden 5 sene geçmesi gerekiyormuş 
(583 puan) tarafından
Bayağı varmış arkadasmn daha iki buçuk üç yıl geçiyor galiba
(14,027 puan) tarafından
Konuşsun yine de bı doktoruyla belki farklı bir şey söyler
(583 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilemzengi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 181 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,346 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 145 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayris03 (24 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...