0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar yumasatici ne kullaniyosnuz ve durulamaya geçince mi koyuyosunuz 

Bide tuvalet banyonun güzel kokmasi için önerilerinizi alırım bref kullanıyorum ama pek koku etmiyo

Ve son olarak da duşa kabindeki su lekeleri için kesin tavsiye isterim şimdiden teşekkürler güzel anneler ❤️❤️

20 Cevaplar

+1 oy
(13 puan) tarafından
Ben ilk defa peros mavi  kutu  yumuşatıcı aldım muazzam kokuyor ve kalıcı. 
(196 puan) tarafından
Deniyip kullanicam öneriniz için teşekkür ederim
tarafından
Evet bende onu kullanıyorum çok güzel kokuyor ,birde yumos pembe var ama perosun mavi konstrantre yumuşatıcısı  baya güzel kokuyor canım birde kalıcı yani
(329 puan) tarafından
Ya ben yumoş pembe almıştım baktım digerlerinden ucuz aldım ama hiç kokusu gelmedi sonra dedim ucuz diye alırsan böyle olur)))
tarafından
düzenlendi
Canım bendeki ucuz versiyonumu bilmiyorum ama sanırım değil  1bucuk litrelik küçük, yumos ekstra konstrantre olanlardan orkide ama inan peros daha güzel kokuyor ve daha kalıcı
-Reklam-
0 oy
(13,009 puan) tarafından

Yumoşun mavi olanı kullanıyorum :)

Wc banyo için sık sık çamaşır suyu döküyorum eşim geçen eşim a101 den fıs fıslı almış onu da sıkıyorum :)

Düşe kabin için bence en iyisi cif:) 

(196 puan) tarafından
Tamam bakim yarın inşallah dediğinizi yapıcam
tarafından
Telle yapınca çizilmiyo mu
(196 puan) tarafından
Vala canım ben önce güzelcene yikiyorum sonra köpükle iyicene telle ovaliyorim ondan sonra durulayip cekbazla çekiyorum iyicene su lekesi olmasın diye en sonda sirke bulaşık Makinesi partlatici karışimimi sıkıyorum iyicene siliyorum mis gibi oluyo çizilme olmadı bende gerçekten çok fark ediyo o su lekeleri çıkınca ama telle ovmak sabır işi iyicene telle ovarsan sonuç harika oluyo ama bende dedim telsiz çözümü varmı diye ondan da yazdım
(13,009 puan) tarafından
Ben tel sürmüyorum çizmesi diye
Cifleyip yıkadıktan sonra kuruluyorum
tarafından
Bende daha yeni asperox mavi olanı keşfettim. İzmir'de yaşıyorum ve suyu aşırı kireçli. Onu sıkıp biraz bekledikten sonra temizliyorum
0 oy
(235 puan) tarafından

Duşa kabindeki lekeler için ben de yeni ürün keşfettim trendyolda nilem sihirli muhteşem sıvı diye satılıyor :) sürdüğün an siliyo kireçleri

(196 puan) tarafından
Deniycem canım sağol önerin için
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Mavi güç al banyo için 

Banyo ve wc için oda kokusu al çubuklu olandan

Yumoş aldım en son lacivert olan onun dışında bimin küçük mavi şişeside güzel yumuşatıcısı adını unuttum küçük olan deterjanıda yumoşuda koyup çalıştırıyorum 
(196 puan) tarafından
Çubuklu almıştım ama kokusu kötüydü hangisi güzel kokuyo öneri verirmisinjz
(7,768 puan) tarafından
Canım bayadır almıyorum ben ama a101 de var 30₺ civarı onlardan dene wc ye ztn onlar çok bile :) mor olanı aıyordum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay o brefin sadece adı var hiç bir işe yaramıyor boş para ona verilen paraya yumsatici doksem daha güzel kokuyor 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Yumuşatıcı amber harika kokuyor yumoş marka tuvalete koku olarak birsey kullanmıyorum hergün yıkıyorum yada her tuvalete girenin arkasından yıkıyorum misss kokuyor cifle leke icinde bulaşık makinesi parlatıcı kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Yumos lilyum der susarım 
0 oy
(320 puan) tarafından

Yumoş pembe kutu <3

0 oy
(216 puan) tarafından
Yumusatici bingo manolya bahcesi cok guzel ve kalici utu yaparken bile mis gibi kokuyor ev banyo icin temizlikten sonra bi kac damla lavanta yagi dokuyorum bi kac gun kaliyor kokusu guzel 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yumuşatıcı bingo lovely kulaniyorum parfüm gibi kokuyor 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Çocuklara yumoş soft bebekler için bizede yumos hanimeller yada yeni ne çıkarsa alırım benim makina xaten kendisi alıyor ilk basta hepsini koyuyorum çıkınca çok güzel kokar eşim işe gidince parfümün ne abi diye sorarlarmis;) kireç çözücü kullanıyorum camlara dusakabinin yıkıyorum siliyorum bref ben limonlu kullanıyorum o hepsinden daha etkili 
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Hiç denemedim ama burda bir kaç kez gördüm banyo giderlerine tıraş köpüğü sıkanlar perdelere yumuşatıcı sıkanlar varmış 
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Benim dalopta kıyafetler biraz bekleyince kokuyo valla bi çok yumuşatıcı denedim ama binde siyah inci mi ne vardı bi o güzeldi kaliciydi ama en iyisi peros kırmızı şişeyi kullandım çok memnun kaldım şimdi de sarıyı aldım bakalım o nasıl olacak koku olarak eşim sinüzit hastası rahatsız oluyo kullanmiyorum kötü bi koku da yok duşa kadın için valla ben cifliyorum kullanılmasıyla camsilld siliyorum ayna gibi oluyo 
0 oy
(155 puan) tarafından

Ben yumuşatıcı yumos beyaz kutu., Aloe Vera veya badem ozlusunu kullanıyorum acayip güzel kokuyor ve kalıcı. 

Duşakabin için kesinlikle esperox mavi güç diyorum. Sık durula, kurula muhteşem. 

Koku için de sık çamaşır suyu ile yıka ve oda kokusu kullan. Şu çubuklu olur ya. Yada araba için alınanlar da olabilir. Ben çubuklu olandan kullanıyorum 
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Yumuşatıcıni 2 saat çalıştırıyorsan son 25 dk kala koy canım yada 30 ben burada okumuştum o zmn kokusu kalıyor gercekten
0 oy
(155 puan) tarafından
Yumuşatıcı olarak yumos beyaz kutusunu kullanıyorum. Aloe Vera veya badem özlü. Muhteşem kokuyor ve kalıcı. 

Duşakabin için kesinlikle expora mavi güç tavsiye ederim sık durula,kurula. 

Koku için sık çamaşır suyu ile yıka ve oda kokusu bırak.  Çubuklu olan yada araba için alınan. 
0 oy
(178 puan) tarafından
Duşakabin için tavsiye vereyim benimki asla geçmiyordu limonla mı ovmadın çamaşır suyuyla mı ellerim tahriş olmuştu yine temizleyememiştir sonrada salmıştım artık yeni taşındığımda oldu bu o hale ben getirmedim yani geçen gün bir tarif gördüm onu yaptım işe yaradı

Bir kap yumuşatıcı

Bir kap bulaşık makinası parlatıcısı 

Yarım kaptan biraz az limon tuzu iyice salla limon tuzu erisin
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Ben önce tuvalette banyo güzel domostos la yıkarım sonra kovaya su doldurup içine biraz yumuşatıcı koyup döküyorum duruluyorum mis gibi kokuyor kiyametlerimede mor bulut yumastici kulaniyom 
0 oy
(5,884 puan) tarafından

Yumuşatıcı her zaman kullanırım evde 6 çeşit yumuşatıcım var hastasıyım:D

Banyo için de dün keşfettim markette denk geldi koku kesesi diye birşey çıkmış bi tane aldım denemek için lavantalı.Banyo kapısının arkasına astım valla dünden beri buram buram kokıyo dış kapıdan eve girince bile 

0 oy
(683 puan) tarafından
Yumuşatıcı olarak yumoş liliyum ve orkide ve şakayuk kullanıyorum 

Tuvalet banyoyu bende bilemedim 

Dışa kabin içinde bi deterjan aldım trendyoldan o pırıl pırıl yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 316 göst.
16 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 255 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.

379,813 soru

11,369,628 cevap

34,852 kullanıcı

...