0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iyi geceler kızımın 20 sinde doğum günü var ilk yaş gunu eşim dışarda kutlamak istiyor sadece kafe 5 bin 35 kişi için servis pasta hariç süsleme hariç yani nerden baksanız 15 bini bulacak benim ailem zaten burda değil bizde kimseyle çok samimi değiliz ben diyorum boşver giydirelim bir guzel dış cekim yaptıralım evdede süsleyelim pasta keselim kendi aramizda diye şu yalı çapkını in finalindeki yeri görmüşsünzdur bana çok yakın orda güzel resimlerini cektireyim kalsın diyorum eşim de kararsız yani şu devirde daha farkidna bile değil ne kutladiginin ben cafede büyük doğum günü yapma fikrine sıcak bakmıyorum siz ne yapardınız 

4 Cevaplar

0 oy
(12,887 puan) tarafından

Dış çekim daha mantıklı 

Kimseye samimi değilseniz 35 kişi kim gelecek :)

(48,494 puan) tarafından
sen ben suphiyi de aliriz ☺️
(12,887 puan) tarafından
Hahah 35 ederiz :))
tarafından
Ahaha buyrun beklerim :D canım halası amcası dayısı derken sadece birinci dereceler 30 35 kişi yapar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah başka dert vermesin bacım. Bende pek 1 yaş için büyük organizasyonu sevmiyorum. Çocuk anlamıyor etmiyor zaten onca kalabalık filan şahsen ben gerek duymuyorum. Ama dış çekim olabilir hatıra olarak elinizde kalır. Benim kızımında önümüzdeki ay 1. Yaş doğum günü olucak. Öyle kendi telefonumuzdan fotoğraf çekip küçük bir kek ile üzerinde 1 yazan mum ile fotoğraf çekinip konuyu kapatıcaz. 
tarafından
Aynen canım ıphone 14 pro Max iyi çekiyor benim telefonda aynısı diğer kameralara hiç gerek yok. Daha olmadı dışarıdan fotoğraf için lenste alabilirsiniz. Ona bile zahmet etmeye gerek yok. Kamera özelliklerinden doğal ışık,stüdyo ışığı,kontur ışığı filan var internette bakın profesyonel foto için ayarları da var
tarafından
Evet canim baya iyi çekim konusunda zaten bence tek özelliği yoksa gereksiz:) aklımda var birşeyler buraya atarim çekince pazar cekicem
tarafından
@tulay o da konsept olur bişey olmaz :D yok cnaim aklımda zaten bağlarm
tarafından
:))) olur ya insanlık hâli aklına gelmez diye söylemek istedim :)
tarafından
Saol canım :D
0 oy
(48,494 puan) tarafından
kafe de abartmis dugun salonu kiraliyo sanki bizim burda kisi basina para aliyorlar bide kafede yedigini ictigini oduyosun 

aman piknik.yerlerinde cardaklar oluyo oyle bir yer susleyin bedava en güzeli ☺️ 
(48,494 puan) tarafından
doğum gunu kutlu olsun simdiden ❤️
tarafından
Çok saol canim ya aslında fiyat şuan normal herşey uçmuş ama bence gerek yok bilmuyor ki seneye daha farkında olur herseyin
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Cekim 1000 TL olsa evde kutlama 1000-2000 olsa en fazla dört bine kapatirsin bu isi. Kalan parayi da çocuğun hesabina yatirin ilerde arkadaslariyla nerde kutliucaksa kutlasin
tarafından
Çekime para vermiycem canım eşimin telefonu çok iyi kamerası
tarafından
Ya çocuğun hiç anlamadigi biseye millet pasta yiyip çay içsin diye 15 bin harcamak mantıksız geliyor dediğin gibi çok daha uyguna kutlarım ilal harciycaksam çeyrek yapar koyarım kizima

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asom (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 555 göst.
27 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Zehraaaa (107 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,885 cevap