0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar 11 haftalik hamileyim normalde bebek hareketleri hissedilmiyomus ama ben karnima baktigimda sanki kalp atisi gibi pit pit atiyor gibi nedendir bu bebegin hareketi mi acaba

11 Cevaplar

0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben o haftalarda hic hissetmedim
-Reklam-
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Kalp atışını hissetmen çok zor çok küçükler o senin nabzın 
0 oy
(683 puan) tarafından
12 haftalık tı cinsiyetini de ögrendin doktora gittigimde karnımda hareketler vardı doktora gösterdim hemen ultrasonda baktı hıçkırık tutmuştu :) hissediyorsun eve normal dedi çünkü çok hareketli dedi şuan 2 buçuk yaşında bana kök söktürüyor bi kere oturamıyorum 
0 oy
(497 puan) tarafından

Evet benimde olurdu seyirmeler o haftalarda öncesinde filan. Kuş kanadı gibi çırpardı bisey :D

0 oy
(999 puan) tarafından

Asıl hareketlerini hissettiğinizde bebek hareketleri olmadığını anlayacaksınız :D bende 13. Haftamda öyle düşünüyordum 

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Damar atar gibi oluyor o bende de vardı çok kişi hissetmez onu doktora dediğimde canlı var sonuçta demişti vuracak falan değil daha minik ama oluştuğu için iste oluyor
0 oy
(4,080 puan) tarafından
Gaz ve artan kan hacminden dolayi damarlarin hicli atmasi o canim  11 haftalik bebegin kolu bacagi daha tam olusmamis nerdeyse nasil hareket etsin
0 oy
tarafından
Bağırsak hareketlerin olabilir canım onlar. 
0 oy
(12,524 puan) tarafından
13 olacam daha yok
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Gaz olabilir bence
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Senin Nabzın canım O bir de içinde sonuçta bir canlı olduğu için rahimin olsun vücudun olsun bir değişime uğradığı için Atam damarların o aslında bir de böyle hareket falan hissedersen o hareket falan değilmiş ben de 12 haftada balık gibi içimde bir şey dönüyor gibiydi Doktor dedi ki gaz sıkışmasıdır o dedi bebek olması imkansız Tamam dedim her öyle olduğunda kendimi avutuyordum bebek hareket ediyor ama yani Gaz sıkışması o aslında 20 haftamda hissetmiştim net bir şekilde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,020 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Alyaninmamasiiii (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 1,197 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayramball27 (87 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...