0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde (2,195 puan) tarafından

image

image doğum yapalı 4 . 5 ay oluyor ve hayatımda ilk defa böyle şeyler çıkıyor  hangi dr a gidilir ne olur bilmiyorum bacaklarım çekilşyor sanki felç inecek gibi nöroloji dedilrr onun için ama bu morluklar için neresi bilmiyorum neyin nesi onu da bilmiyorum vurmadım da bir yere kan tahlili verdim Değerlerşm hepsi olması gerektiği gibi 

2 Cevaplar

0 oy
(8,936 puan) tarafından
Damarın patlamış canım son zamanda bu koluna yüklensin mi ağır falan tasidin mi bu kolunla 
(8,936 puan) tarafından
Canım yeni doğum yapmış sayılırsın sen vücudun kan yüklü hamilelikte çok kan ilacı falan kullanıyoruz ya o yüzden birikiyo ağır bişey yapınca da böyle patlyabiliyo bende geçen kan ilacı kullaniyodum doktorun yazdığı bitti aynısi annemde de vardı ilyilesmemistim dedim onunkileri de içeyim geçen 100lu bez aldım bi kolumda çocuk bi kolumda bez parkta falan oynattim biraz eve geldim aynı böyle oldu damarın patlamış dün ya da bugün biraz fazla zorladiysan ondan olabilir bi takip et kendini zorlama bakalım devam edecek mi kndini kontrol et sürekli başka yerinde var mı bak
(2,195 puan) tarafından
Bacaklsrımda da pluyorcanım
(8,936 puan) tarafından
Sürekli devam ediyorsa bilemem canım kan sulandırıcı koraspirin falan kullaniyo musun
(2,195 puan) tarafından
Hayır canım birşey kullanmıyorum ki
(8,936 puan) tarafından
O zaman bi doktora git canım morarma durduk yere hayır değil
-Reklam-
0 oy
(4,017 puan) tarafından
Kan pirtilasmasi olabilir cnm doktora git 
(2,195 puan) tarafından
Hangi dr canım hangi bölüm hiç bilmem hiç anlamam
(4,017 puan) tarafından
Dahiliye git cnm
(2,195 puan) tarafından
Teşekkür ederim canımm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Masallarulkesi_ (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,073 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
4 cevap 75 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elfu (511 puan) tarafından soruldu

397,208 soru

11,880,077 cevap

35,995 kullanıcı

...