0 oy
779 göst.
Diğer kategorisinde (1,010 puan) tarafından

Eşimle ev arıyoruz bilen bilir eski postlardan bu ev kiralık değildi normalde kiralık oda ilanına yazdık dedik ki abi biz aileyiz elinde bir yer var mı uygun var müstakil bir ev ama tadilat gerekli benim tanıdığım usta var dedi eğer yaptırıp oturmak isterseniz depozito almam kiradan da düşerim ne kadar tutarsa diye boya sıva  yere beton ve parke vs. Gerekli masraflar ile düzelir mi sizce bebeğim olacak güzel bir ev olsun istiyorum 

image

image

image

image

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hiç masrafa girmeyin bu ev çok masraflı 
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
En kötü marka ürün de kullansa 100 bini geçer bu ev hiç girme derim 
0 oy
(405 puan) tarafından
Cnm burası baya kötü çok masraf gider. Hiç uğraşma bde hazır paranızı niye elin evine tadilat için harcayasınız . Yaptırır 2 yıl sonra çıkın der yada satar hiç belli olmaz 
0 oy
(7,743 puan) tarafından

Canno bu evi yaptirsan bastan asagi yiktirip yaptirman lazim o adam dalgami gecio depoziti blmm ney almam vs sacmalamasin

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Arsa alıp ev yaptırsanız daha az maliyeti olur gibi canım berbat durumda ev
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Çok çok para gerekiyo tadilat için inan değmez o eziyete giden paraya canım ev sizin değil ki tadilat yapasiniz 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Aşırı kötü canım yıkıp yeniden yapsan daha iyi o derece
0 oy
tarafından
Canım kusura bakma da ortada ev yok ki. Sadece dört duvar onlar da zaten tadilat istiyor tekrar sıva alçı boya derken o parayı aylık kısımlara böl git güzel bir evde otur. Günümüzde böyle ev kalmadı zaten yıkılmış yeri kiralıyorlwr ya hayret ediyorum gerçekten.
(1,010 puan) tarafından
İstanbul da fena kiralar memelekete giderim olmadı napim mecbur Hatay memelkete deprem bölgesi ama bu kadar bir harabe ev yoktur orda bile
0 oy
(280 puan) tarafından
Ya korku evi gibi nolmus bu eve boyle
(1,010 puan) tarafından
Savaş çıkmış sanki duvar delik
0 oy
(531 puan) tarafından
Bu ev harabe canım bu evi yıkıp tekrar yaptırmanız lazım o derece çok kötü düzelmez yani
(1,010 puan) tarafından
Aynen benim de içime sinmedi kendi evimiz olsa belki değer yaptırmaya ama kira için değmez
0 oy
(216 puan) tarafından
Ben olsam yaptirmazdim buna verecegim parayla daha iyi bi ev titardim cok ugrastirici 
0 oy
(11,320 puan) tarafından
Ev senin olsaydı adam olur derdim ama asla kirada böyle bi ise girişme derim tadilat hiç kolay bisi degil bebeginle yapamazsın onca uğraşın bide ev sahibine kalacak madem masraftan düşecekti ev sahibi kendi yaptırsaydı ya
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Yıkıp tekrar ev yapsanız dha iyi
0 oy
(183 puan) tarafından
Depozitodan düşecek derken? Buraya depozito mu alacakmış? Buraya 150 200 bin tl masraf gerekir ve siz bunu baskasinin evine yapmis olursunuz. Varsa 200 bin tl paranız kredi çekin onu da peşinat olarak verin kendi evinize oturun. Burayı kabul etmek gercekten saçmalık olur. İnşallah bir gaflete düşmezsiniz.
(1,010 puan) tarafından
Yok vazgeçtik zaten
Ah nerde keşke olsa İstanbul da o kadar pahalı ki kiralar böyle yerlere bile muhtaç kaldık 2 ay sonra doğumum var iyiyce psikolojik olarak eşim ve ben iyi değiliz ne olacak bilmiyorum ne ailenizden fayda var ne birşey:(
0 oy
tarafından
Bu evde sadece 4 duvar var bence hiç ugrasma içinden cıkamazsın
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Kendi eviniz olsa nese bu ev 100 bine de adam olmaz saçma geldi bana
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Aman alıyor olsam neyse de kiralık onun pisi tozu uğraşmak istemem..

Hadi anlasamaz çık falan derse yapılı düzgün olanı tutarım burası baya ugrastirir canım ya 
0 oy
(773 puan) tarafından
Bu evi tamamen söküp yeniden yaptirirsaniz anca öyle güzel olur canım ev çok kötü durumda gerçekten 
0 oy
(993 puan) tarafından
Kirası ne kadar çıkan masraf fazla olursa adam yine de kiradan düşer mi yarın evi güzellesince bire bin istemesin sizden ? Ev birde çok çok masraflı bugün mutfak dolabı yaptırdık bitti 50 bin tuttu ve çok büyüktü değil düşün hadi biraz iyi benim yaptirdigim en normali bile 30 bindir yani boyası çatısı parkesi vs baya baya hem zamn lazm hem para 
0 oy
tarafından
qdam yaptirip kiraya versin bu ne boyle

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
13 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 198 göst.
0 oy
6 cevap 244 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,486 cevap

34,899 kullanıcı

...