0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından

Kizlar o anneler gününde oğlumla beraber bana çeyrekli çerçeveli kolye almışlardı. 

Neyse biz bir haftadır kavgaliyiz ama gerçekten ben haklıyım çünkü normalde hep ben giderim uzun sürmez küstüğümuz. Bu sefer haklıyım diye kabullenemedi herhalde daha gelip bi özür bile dilemedi yemin ederim 1 hafta oldu 

Konuşuyor benmle hochsy olmadan gıkım çıkmıyor ama asla konuşmuyorum çünkü gerçekten o kadar üzdü ki beni o kadar ağladım ki banamasjn demedi telafi de etmedi. 

Yarın babalar gunu ama asla.icimden kutlamak gelmiyor. Oğlumun adına tlf kılıfı sipariş ettim salı falan gelir işte. Oğlumun(14aylik) eline vericem o işten gelirken zsren açar bakar. Ama ben kutlamak istemiyorum yarin. 

Sizce napaym 

Sırf o kutladı diye kutlamak da istemiyorum. Kalbim çok kirik:(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok bee ne kutluycan boşver. 
(163 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bakalm:/
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından

Senin baban değil çocuğun adına hediye al çocuğun eline ver versin ben bir kutu çikolata aldım oturup yanlislikla hepsini kendim yedim :D

0 oy
(6,998 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim içim soğumaz hemen hele bi de haklıysam umurumda olmaz. 
(6,998 puan) tarafından
Ben de Akrep ben de Akrep :))))
Valla eşim yanaşmayana kadar asla konuşmam gerçi yanaşınca da konuşmuyorum zorla konuşturuyor beni :D
tarafından
Yok anacim ben dayanamam heleki o trip atmissa gece barisana kadar rahat vermem sırf temas etmek için uyuyormuş gibi yapıp kolumu bacağımı üzerine atarım :D
(6,998 puan) tarafından
Hahaha çok iyiymiş eşim de ben abdest almaya giderken önümde dikilir barışmazsan abdest aldırmam der mecburen barışırım artık  :D
tarafından
En iyisi kus olmamak :D
(6,998 puan) tarafından
Aynen zaten artık küs kalamıyorum eşim sağolsun  :D
0 oy
tarafından
Kutlamayı düşünmüyorum bende 
0 oy
(7,583 puan) tarafından

Yok canim sen almadin oglun aldi hedaiye:D

0 oy
(997 puan) tarafından
1 hafta çok uzun bir süre canım evliliğin temel kurali kavganizin sebebi üzerinde konuşup anlaşıp konuyu kapatmak çocuk değilsiniz sonuçta 
tarafından
Çok doğru bir araya gelip sorunu konuşup çözmek en doğrusu:)
(163 puan) tarafından
Dinlemiyor çözmek istemiyor....
0 oy
tarafından

Hamileyim aklıma bir anda geldi eşime bu fotoğrafı attım bugün:blush: yarın olunca da bakacaz artık:Dben olsam senin gibi yapardım çocuğun eline verirdim :D

image

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
28 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy