0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Arkdaşlar merhaba. Deneyimli annişlere sormak istiyorum. Anaokulu kaydı için ilk nereye gitmek gerekiyor. Gerekli evrsklar nelerdir araştırdım buldum ama hâlâ daha nereye başvurmam gerektiğini bulamadım. Bana yardım eder misiniz acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(436 puan) tarafından
Okula gidip gerekli evrakları öğrenip evrakları tamamlayıp okula teslim ediyorsunuz bu kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi okula gondereceksen müdür yardımcısının yanına git o soyler
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Gerekli evrakları bilmiyorum ama anaokuluna gitmen yeterli ya da okul hangi ilkokulun içindeyse oranin müdürünün yanına onlar zaten gerekli her şeyi söylüyorlar bizde bu yıl kayıt yaptıracağız inşallah 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Burda anaokuluna sordum temmuzda kayıtlar başlıyor dedi ama kızım bir ay küçük olduğu için almıyorlar eylülde 4 yaş olmalıymış evrakları sormadım o yuzden
(7,778 puan) tarafından
Dörde girmiş mi olması gerekiyor. Dört bitmesi mi gerekiyor yoksa
(5,366 puan) tarafından
Yok okulun 4 yaş grubu varmış benim ki ekimde tam 4 yasina basacak. Ama müdür diyor ki eylülde sisteme giriyoruz o yuzden kaydını alamayız dedi
(7,778 puan) tarafından
He anladım canım. Teşekkür ederim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kayıt yaptıracağın okula gidersen onlar sana evrak listesi verirler 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Kimlikle gidip kayıt yaptırabilirsiniz e devletten görüyorlar artık zaten evrak istenmiyor kayıtlar temmuz ortası gibi açılır okula bir sor istersen 
(2,474 puan) tarafından
Hangi okula kaydı çıkıyorsa oraya gideceksin
0 oy
(396 puan) tarafından
temmuz basi yaptiracagim kayit ben de eylul de 4 yas oluyoruz.bizim okulda bastan belli bir miktar odeniyor + aylik ucret var bir de.diger evraklar icinde liste verirler sanirim.
(7,778 puan) tarafından
Ücret kalktı diye biliyorum ben yanlış mı acaba
(396 puan) tarafından
burda kirtasiye esya liste verilmiyor.verilen parayla okul kirtasiye esyasi aliyor.okul kayit parasi degil.
(7,778 puan) tarafından
Hımm anladım canım
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Google dan okula bak sana yakın neresi var oraya git onlar evrakk listesi veriyor zaten bende geçen hafta kayıt yaptırdım 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 641 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 454 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Buse34 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 512 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...