0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (1,763 puan) tarafından

Çok ama çok pişmanım:silly:  ama denedim baya kıyafet **** geçer mi ay kaşınmaya başladım sanki :Ogercekten **** olup mağazaya kıyafet denemeye gidenler oluyor mu offff sağ ayagimin iç kısmı kaşindi bileğinde alerji gibi bkr şey oldu yüzüm kaşindi ayy delirdim galiba 

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic kiyafet deneme huyum yok görürüm alir çıkarım 
(9,626 puan) tarafından
Belki kumaşından dolayı olmuştur bazı kumaşlar tene iyi gelmez
(1,763 puan) tarafından
Şuan kaşıntı yok **** her dk kaşınır mı
(9,626 puan) tarafından
Ben hiç olmadım ama sürekli olarak bi kaşıntı hissi olur tabi
(1,763 puan) tarafından
Ben de hiç olmadim inşallah olmam kırk yılda bir kıyafet denedim ama aşırı işlek bir yerdi
(9,626 puan) tarafından
Deneme canim bilindik yerde de deneme gözünle anlarsın zaten bedenine uyup uymayacagını,bide dediğim gibi belki kumaşın türünden dolayi kasinmistir bende mesela şifon gibi şeyler giyince kaşıntı tutar giyemem
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Denemem asla göz kararı alirim eve getirir hemen makinaya atarim hic sevmem oyle
(1,763 puan) tarafından
Yani **** olduğunu bile bile inşallah kiyafet deneyecek kadar kötü insanlar yoktur
(5,240 puan) tarafından
Malesef ne pisler var aklın şaşar
(1,763 puan) tarafından
Bundan sonra onlinedan alıp hemen makineye atacam aslında herkes dürüst olsa dünya korkulacak bir yer olmaz
(5,240 puan) tarafından
Ben hep trendyol dan alirim gelir hemen yikarim cocuklarada ayni alir hemen yikarim yoksa giydirmem
0 oy
tarafından
Uyuzzz  salgını çok var özelliklede istanbulda benm kardeşimde 6 aydır var ve illet geçmiyo ilaç losyon aklına gelicek herşeyi kullandı çocuk 
(1,763 puan) tarafından
Kız kardeşin 6 aydır çarşıya pazara alışverişe çıkıyor mu kıyafet almaya falan
tarafından
Kız değil kardeşim erkek canm . Çocuk evden dişarı çıkmıyo doğru düzgün inanki birine bulaşcak die 6 aydır görmüyorm onu
(1,763 puan) tarafından
Helal olsun ona cidden
(7,780 puan) tarafından
Benim bir postum vardı. O çok işe yarıyormuş. Bir denesin kardeşin
0 oy
tarafından
Mümkün oldukça denemem 
0 oy
(13,102 puan) tarafından

Şaşırtıcı kimse deneyerek kıyafet almıyormuş :D

Yanımda her zaman küçük koşmaya bulunur dememden sıkarım kollarıma bacaklarıma :)

0 oy
(5,075 puan) tarafından
Valla sırf bu yüzden deneyip almıyorum. Bütün markalarda bedenimi biliyorum eve gelir gelmez makineye atıyorum. Arkadaşımın kızına **** bulaşmıştı böyle. O zamandan beri korkarım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 133 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aslanaslan (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu