0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
tarafından kapalı
Selam!ben shuraya elticighimden yazmak istiyorum 2 yıldır aynı evde yaşıyorum şunla.nişanlıyken de gelip giderdi.kardeşi gelmiş evimize.bu kızla aramız bozulur hep.ne ben onu severim,o da her halde sevmiyor beni)demin bu kardeşi ve kendisi için pilav koymuş,oğlum da şu pilavdan istedi,küçük 5 yaşında.neyse kaynana buna döktürdü pilavdan oğlum için.gittim mutfağa gördüm ki pilavı öyle bir kaba boşaltmış ki,o kabı yıkamak için havuzun yanında koymuştum,dedim bu kaba niye koydun?temiz değildi.bana hazırcevapcasına-ben ne bileyim?!onların kabı o değil mi?!diye cevaplar verdi.dedim görmüyor musun kirli?!neyse dedim bu kendi odasına gidince konuşurum şunla.odasına gittiğini gördüm ve dedim X buraya gel ,bana dedi-gelmiyorum,konuşma benle!kapıyı kapattı üstüme.gittim odasına,kardeşi de oradaydı,gördüm benle şöyle öyle konuşuyor ki sanki ben bunun kuluyum.benden küçük hem de.bana diyor ki siz ne zaman istiyorsunuz benimle iyisiniz ne zaman istiyorsunuz kötüsünüz,kim benle nasıl ben de öyle olacağım şu günden itibaren falan filan.kardeşine dedim çıkar mısın odadan,ablanla konuşuyorum.dedim sen kendini ne zannediyorsun kardeşini görmüşsün dilin benim için uzanmış?!bana diyor iyi yaptım!dedim yanlış yaptın!çocugunu dedim ver bana ,çocuğuna diyor gitme ona.sinirlendim dedim ölmüyorum seninle konuşmak için çok bana lazımsın sanki.kaynanaya da dedim şu kızın yanında,o kimki kapıyı üstüme kapatıyor benim için artık bitti şu kız.size söylemem o ki ben nasıl yapayım şimdi şunu görmezden geleyim?nasıl sinirlenmeyeyim şuna?ben şunla kavga ettiğimde attığı her adıma bakar ve sinirlenirim.
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asya15 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 95 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
0 oy
3 cevap 105 göst.