0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızım 4 yaşında çok abur cubur tuketmez aslında ama peynir çeşidi çok seçer et çok yemez çok yemek seçer on dişleri çürümüştü birde.kirilma.oldu sanırım ben de.zamaninda hamileyken yoğurt süt gibi şeyleri icmedigim.icinde kaynaklaniyo olabilir ama.simdi arka dişlerinde de siyah curumeler.olmya başladı onlar nasıl düzelir ön dişler yerine geliyor da arkalar nasıl duzelcek öyle kalmaz demi

3 Cevaplar

0 oy
(7,673 puan) tarafından
Benim oğlan yumurta, yoğurt, peynir asla yemez sadece çok nadir süt içer Bi de kefir veririm. 4.5 yaşında dişleri maşallah çürük filan hiçbir şey yok. Bence onları yemediği için olmaz öyle olsa önce benim oğlanın olurdu ve çikolata da yer şeker de
-Reklam-
0 oy
tarafından
canim dr gotur cocugu bu curukler onemli bunun yemeyle icmeyle senin yediklerinle ilgisi yok.. bende hic yemedim hamileyken, cocugumda sevmez.. beskenmeyle ilgili degil ama acilen kontrol rttir
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Arkalar çok geç değisecegi için doktorq götürüp dolgu veya başka tedavi yapılması lazım. Beklersen çektirmek zorunda kalırsınız. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 124 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
0 oy
8 cevap 196 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,681 cevap

34,818 kullanıcı

...