0 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar ben sipralliyim iki kız çocuğum var hiç beklemiyordum Mayıs ,5hasta olacaktım olmadım test yaptım iki çizgi çıktı suphelendim gittim hastaneye kan testi yaptım hormonlu pozitif dedi alttan muane etti kese var bebek oluşmamış pernotji randevu al dedi riski olanlara bakio  az önce hasta oldum adet gördüm bu tehlikeli midir lütfen bna bilgi verin keseyle sipral yanyana dedi kesede gebelik yok dedi valla millet istiyor hamile kalamio biz korundugumuz halde hamile oluyor sipralde kaymamis dedi Yinede vardır Allah'ın bı bildiği Allahdan gelen başla göz üstüne dediğim gibi hasta oldum lütfen bilgi verirmisin Z ve hormonlu spiral da hamile kalma ihtimali varmi

6 Cevaplar

0 oy
(725 puan) tarafından
Ay şuan iki senelik spiralim  ve şok oldum kız gece gece beni de korkutun ne zaman da beri takiliydi
(57 puan) tarafından
4yil olcak valla bende şok oldum bu iki dir yaşıyorum bu anı
(57 puan) tarafından
Söyledim dedim spraliyim nasıl kalıyorum %96+,4 yani olmA ihtimali var dedi
-Reklam-
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Spiralin yanında ikinci varmiydi korktum ya :(
0 oy
tarafından
Sipiralle birlikte mutlaka başka korunma yöntemleri de kullanmak lazım. Spiral tek başına sla koruma yöntemi değil. Spiral var diye rahat hareket ettiyseniz hamilelik beklenir bunun kadar normal bir durum yok
(57 puan) tarafından
Haklısınız zaten oyle
0 oy
(7,376 puan) tarafından
İhtimali varda çok düşük bendede 2 buçuk yıldır spiral var kız bunlar hikaye istediğin kadar korun nasibi zamanı varsa o zaman geliyor 
(57 puan) tarafından
He vallahi yaa
(7,376 puan) tarafından
Öyle valla yani benimde bir kızım var 2 buçuk yaşında ikinciyi daha düşünmüyorum ama olursada önemli değil
(57 puan) tarafından
Benimkiler aralarında 1yas var
0 oy
(16,150 puan) tarafından
Spiralli hamile kalmak tehlikeli. Benim kuzenim de spiralle şu an 4 aylık hamile. Spiralden dolayı bebek iyi yere tutunamamis doktor düşük ihtimali olduğunu söyledi. Seninki daha yeni ya spiralden dolayı doktor gorememistir ya da bebek yoktur düşük yapacaksın
(57 puan) tarafından
İşte kese var dedi gebelik oluşmamış dedi şuan hasta oldum tedirginim iki çizgi çıktı teste artı sipralliyim kafam karisti
0 oy
(590 puan) tarafından
Kimyasal gebelikte yaşamış olabilirsin. Tekrar bir kan verin degerde düşme olmuşsa kimyasal gebeliktir.
(57 puan) tarafından
Anladm tşk ederim

İlgili bir soru bulunamadı

382,022 soru

11,437,028 cevap

35,004 kullanıcı

...