0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (418 puan) tarafından
İki gün önce kurdeşen oldum. 15 aylık bebeğim var emziriyorum. Vücudumun her yanı kızarıklık ve kabariklik dolu kaşıntilara dayanamıyorum. Hastaneye gittim iğne yaptılar biraz geçti sonra tekrar başladı. Serum taktırdim fayda etmedi. Başına gelen var mı ne iyi gelir ne yapabilirim? 

7 Cevaplar

0 oy
(497 puan) tarafından
Propolis sürmüştüm ben hep aktarsa var ıyi gelmişti. Stres yapma bacım stresten oluyor geçmiş olsun 
(418 puan) tarafından
Allah razı olsun deneyeceğim inşaallah  sizde geçti değil mi geçici bir rahatsızlık değil mi bu
(497 puan) tarafından
Evet evet geçici tabiki kendini rahatlatmaya bak üstüne düşme dene inşallah şifa olur  stres en sevdiği şey hicbisey için yapma stres canım
(418 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok sağ olun
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Benim oğlumda var sürekli oluyor tamamen geçmiyor şampuan ve duş jeli vs sabun kullanmayın daha kötü oluyor kükürtlü sabunla yıkıyorum oğlumu ben o geçiriyor bide ilacı var onu kullanıyorum ama siz bebek emziriyorsunuz kullanmszsiniz
(418 puan) tarafından
Çok sağ olun yorumunuz için. Kükürtlü sabunu deneyeceğim
0 oy
(455 puan) tarafından
Merhaba geçmiş olsun brn bu hastalıktan çok çektim Rabb'im şifa versin. Çok stresli zamanlarssm geçiyorsun sanırım bende çok stres olduğum zaman öyle oluyorum ben genelde el ve ayaklarima vuruyor. 

Ben bilaxten adlı ilacı kullandım bi tek onda fayda gördüm günde bi tane aldım. Çok faydasını gördüm. Benim bebeğim çok sık emmezdi mamada verirdim. Böyle olduğu için ilacı rahat kullandım.
(418 puan) tarafından
Uyku hali oldu mu acaba o ilaçla? Bir de bu kronik rahatsızlık mi acaba ilk defa başıma geldi ne olduğunu bile bilmiyordum çok korkuyorum :(
(455 puan) tarafından
Maalesef kronik canım evet ilaç uyku yapıyor, ben gece yatmadan içerdim normalde doktorum gündüz tavsiye etti ama gündüz çok sersem oluyordum. O yüzden hep geceleri içerdim. Ama ilaç aşırı rahatlatırdi
(418 puan) tarafından
İnşallah o ilaç bana da tesir eder, çok teşekkür ederim yorumunuz için, var olun
(455 puan) tarafından
Rica ederim canım yardım edebildiysem ne mutlu
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Kardesim kestine kullaniyo benimde gunes alerjim var kasintidan bayilmak uzereydm kardesim.ic dedi ama zararsiz dedi ama bi eczaneye danisin 
(418 puan) tarafından
Güneş alerjisi iki yıldır bende de var. Hiçbir şey fayda etmedi. Buna çare bulabildiyseniz benimle de paylaşır mısınız? Gündüzleri dışarı çıkamıyorum her çıktığımda kaşıntı dan ölüyorum. Yarasa gibi gece gorunmeliyim bir tek
(418 puan) tarafından
Güneş alerjisi yetmezmiş gibi bir de bu kurdeşen illeti çıktı. İnşallah son bulur
(2,475 puan) tarafından
Bana memleketimde balikli cermik sifa verdi ondan sonra belki 5 6 yildir hic olmuyodm bu sene yine tekrar cikmaya basladi Allah nasip ederse yine.gidecegim imkaniniz varsa gunubirlikte olsa gelmeniz
(418 puan) tarafından
Balıklı Çermik nerde ki? Kaplıca gibi bisey mi?
(2,475 puan) tarafından
Sivas ta canim kangal ilcesinde balikli kaplica yurtdisindan cok kisi geliyor.
2017 de gittim o gunden bugune sukur gdcti ama stresli oldugum zaman tetik yapiyo bu ara bu sene yine gidecegim
0 oy
(708 puan) tarafından
U y u Z olmasın o
(418 puan) tarafından
Doktora gittiğimde kurdeşen teşhisi koydu. Kurdeşenle u.yuzu ben ayırt edemiyorum ki. Doktorun ağzından çıkana göre kurdeşendir diyorum
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Eşim geçtiğimiz Bayram yaşadı ve 10 gün kadar sürdü her gün abartmıyorum sabah akşam acile gidip serum takıldım yani onun geçmesini beklemekten başka bir çaren yok canım maalesef ki ilaçlar pat diye geçirmiyor muhtemelen aldığım bir ilaç veya yediğin herhangi bir şey sana alerji yaptı önce onu saptaman gerekiyor Allah kolaylık versin
(418 puan) tarafından
Allah razı olsun cok sag olun
0 oy
(1,465 puan) tarafından

Maalesef bir çöžüme ulaşmadım iğneler haplar ne varsa kullandım doktorlar verdiler yazdılar ama ne çare kortizonlu iğne bile kullandım başta iyi geldi iğneler bittikten bir kaç gün sonra yine başladı 22 sine randevum var bakalım ne olacak allerset bilaxten kestine dekort iğne bir tanede başka bir iğne bu iki iğne ve haplar hiç etki etmedi kortizonlu etti o da bittikten sonra yine başladı

image

(418 puan) tarafından
:(( çok geçmiş olsun size de
(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm sana da çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 266 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,709 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,201 cevap

34,839 kullanıcı

...