+1 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Kızım sekiz buçuk aylık oldu aslında özel olarak hiç bay bay yaptırmaya çalışmadık ama genelde babası uykuya götüreceğim zaman bay bay kızım der az önce yine bay bay kızım dedi el salladı babası sonra kızımda karşılık verdi her şeyi gelip anlatıyorsunuz diyenler olabilir ilk heyecan bı başka oluyor kusura bakmayın anlatıcam tabi bu platform niye var ☺️neyse sonra bende bay bay kızım dedim tekrar tekrar yaptı bide sırıtıyor Allah'ım ya yicem♥️

7 Cevaplar

+1 oy
(703 puan) tarafından

Tabıkı paylasmak cok dogal bebegınızın kucuk buyuk farketmez birşeyleri başaramadı büyümesi insana hem mutluluk hrm gurur verir en dogal hakkın bu :) maşallah kuzucuga bundan sonraki bütün bay ayları hayırlı kapılara okullara başarılara gitmek ıcın olsun annesi

(483 puan) tarafından
Ay saol ablası saol ☺️
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Maşallah canım :) ne güzel 
0 oy
(7,587 puan) tarafından
Kimnderse anneliginden şuphe duyarim annelik boyle birsey aaa oturdu aa kalkti aa el salladi aa be ce ben her halini resme aliyorum 2 ay oldu 1300 fotosu var mesela:)
(483 puan) tarafından
Ay bende ya her halini çekiyorum anı kalsın diyorum eşim artık çekme anı yaşa falan diyor bazen ama ilerde büyüyünce kendi resimlerine bakicak biz bakicaz ne bilim bunlar çok değerli şeyler o yüzden hiç kaçırmak istemiyorum imkan varken
(7,587 puan) tarafından
Aynn benim hic yok mesela kucukluk ukte var cocuklarimon olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Oyy maşallah prensese ❤️☺️
0 oy
tarafından
Benim üçüncü çocuk olmasına rağmen yaptığı herşey sanki ilk cocukmus gibi heyecan veriyor mutlu ediyor bizi maşallah kuzuya benim oğlan da 9 aylık eller ta ta ta diyor bizim kızdan öğrendi şarkıyı babasıyla ısırıp ısırıp opuyoz ☺️
0 oy
(178 puan) tarafından
Benimkinde beş aylık hiç yapmadığımızı farkettim 2gün önce 2gündür bay bay yapıp duruyorum her anları farklı heyecan anneliği tatmış kimsenin diyeceğini sanmıyorum herşeyi anlatıyorsun diye 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Babalar günü hediyesini vermek istemiş:)

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 130 göst.
0 oy
10 cevap 374 göst.
+1 oy
14 cevap 282 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 556 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...