+1 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bugün babalar günü biliyorsunuz.. benim babam bana karşı fazla iyi niyetli değil. Arar illaki morelimi bozacak bir laf sokar nasıl onu küçük dusururum nasıl morelimi bozarım gibi.. arada eşimi arar beni kötüler o şöyledir o böyledir o bunaktır gibi. Vb.. şeyler söyler bugün babalar günü diye aradım çocuğumla görüntülü konuşuyordu çocuğum onun dediklerine tepki vermiyor 1.5 yaşında daha. *** çocuğu baksana kulağına kafana laf girmiyor mu senin dedi. O anda elim ayağım titredi kapattım telefonu.. insanın babasi niye böyle yapar siz olsaniz konuşmaya devam edermisnz

23 Cevaplar

0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben olsam mesafeli olurum babanın psikolojisi bozuk bence cocuga nasıl hitap ediyor 
(120 puan) tarafından
Mesafeli oluyorum. Yinede arayıp beni kötülüyor eşime
(4,983 puan) tarafından
Esin ne diyor peki
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kötü niyetli bence böyle babalık olmaz Allah yardımcın olsun 
0 oy
(12,650 puan) tarafından
babamin canı cehenneme

gittim kayınbabamı kutladım şimdi eve geldım
(120 puan) tarafından
Neden baban kötü mü
(12,650 puan) tarafından
hatırlamaya değmez ülke değiştırıp kurtuldum
kayınbabam pırlanta gibi yetiyor
0 oy
tarafından
Gayet iyi iki babamdan da memnunum
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Benim babam benimle konusmaz bir yıldan fazla oldu.. baba evine gidiyorum gölgeme bile bakmaz.
(120 puan) tarafından
Neden peki ozel degilse
(1,076 puan) tarafından
Evlendim diye :D
(120 puan) tarafından
Kötü konuşmasından konuşmaması iyidir
(1,076 puan) tarafından
Yani orası öyle tabi. Hiç kötü konusmadi ikimizin de birbirimize çok büyük kırgınlıklari var. Nişanlılık surecimde çok zorluk çıkardı.
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Benim babam öyle güzel ki eşim ben baban gibi bir baba olamam ki derdi hep ama öyle güzel baba oldu ki. Kız çocuğunu geliştiren babadır. Babasının sevgisiyle büyüyen kız çocukları hiçbir şeyden mahrum kalmıyor hayatını güzel yaşıyor bir de eşi de arkasında böyle sevgi olduğunu bildiği için hiçbir şekilde eşini ezemiyor.
(120 puan) tarafından
Ne mutlu sana.. benim öyle değil maalesef ben dedim ki işte oğlumun kardeşi olacak bir tane dedim. Sen 10 tane de dogurursun dedi bana
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Var ama yok bir baba yıllar oldu görmeyeli konusmayali onlada büyümedim zaten gereksiz kısaca 
(120 puan) tarafından
Neden özel değilse
(1,334 puan) tarafından
Annemle babam ayrıldı sonra ikiside beni terk etti öyle amcalarimla dayilarimla felan büyüdüm yani hiç bir babaligini görmedim evlendikten sonra da eşimi sevmiyormus diye iletişimi kesti benimle iki doğum yaptım bir kere bile aramadi
0 oy
(624 puan) tarafından
Benım babam 7 yasımda kaldı sonrası gurur duyuluck bısey yapmadı hep utandırdı hıc arkamda olmadı 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
babalarda manyamis babanin sorunları var heralde hala ariyosun sende babalığıni bilsin de ondan sonra vefa görsün 
(120 puan) tarafından
Canım ikide bir ben öleceğim artık diyor çok etkileniyorum.. o yuzden babalar günü diye aradım
(48,690 puan) tarafından
yani tamam baba ama ölürse ölsün derdim heralde boyle davranan kişiye
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Seninki ararmis bende o da yok aramaz sormaz merak etmez sadece var nefes alıyor 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok şükür iyidir. Allah.razı olsun

.beraber.cok güldük çok ağladık. 
0 oy
(461 puan) tarafından
İkiside iyiler çok şükür namazında niyazindalar ama benim ailem özel günlere pek önem vermezler doğum günü de dahil o yüzden kutlamadim onlarda beni aramazlar pek bu konuda onun dışında iyi gider kalırım eşim gece vardiya olduğunda 1 hafta falan. Eşim kayinpederinkini kutlarken bende kutladım ve bugün kayınvalidem in doğum günüydü onunda kutladık. Kayinpederimde yeni hamileyim oda beni tebrik etti. Babam daha bilmiyordur.
0 oy
tarafından
Olsun çok takmayın kafanıza toprak aldığını geri vermiyor rabbim uzun ömürler versin ama bir şey olduğunda vicdan azabı çekersiniz neden böyle düşündüm babam hakkında diye 
(120 puan) tarafından
Canım o yüzden zaten çoğu şeye susuyorum. Dün de beni aradı saçma sapan konuştu yine birşey demedim ölüm var kalım var diye. Ama çocuğum hakkinda bugün böyle diyen yarın ne der diye düşünüyorum
0 oy
(848 puan) tarafından
Aynı annemi anlattın bana.. çocuğuma bu tarz şeyler söylemezde yine anlattığın gibi kocama kotuler nası ara bozarım huzursuz ederim diye dusunur. Babamda tam tersi çok faydası olmamıştır ama zararıda olmamıştır. Annemle senelerdir konuşmuyorum uzak tutuyorum evimden yuvamdan babamla görüşüyorum birtek
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bana kötü davranır hazmedenilirim ama çocuğuma asla. Ben çok ciddi mesafe koyar engellerim. 
0 oy
(84 puan) tarafından
Keşke hayatta olsada bana laf soksa emin ol babanın iyisi kötüsü olmaz derler babasizlik daha kötü ;(
0 oy
(193 puan) tarafından
Vallahi ben olsaydım arayıp sormazdim herkes yoluna baksın madem babasin babalığını yap eşin de açmasın telefonu madem seni kötülüyor 
0 oy
tarafından
Ben babamı asla sevmiyorum anneme ettiği eziyetler bize ettiği eziyetler asla babalık yapmadı asla babalar gününü kutlamam kutlamadım da aynı evdeyiz ama muhatap olmamaya calısırım
0 oy
(38 puan) tarafından
Sadece sana değilde hayatındaki herkese sürekli aşağılama uyguluyorsa narsist baban okurken direkt bunu çıkardım ben ama sadece sana karşıysa bu muamelesi onu bilemeyeceğim, babandır maalesef ki seçemiyoruz ailemizi ama yine gönlünü kırma derim 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Rahmetli oldu 3 sene önce siniri harici dünya iyisiydi mekânı cennet olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 203 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde sweetlady (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,412 puan) tarafından soruldu
+2 oy
32 cevap 699 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 145 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,752 cevap

34,864 kullanıcı

...