0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar bugün eşimle genel temizlik yaptık , küçük bebeğim olduğu için bayadir dip bucak temizlik yapmiyorduk, görümcem de 5 aydır bizde baktım ki koltukta uzanmış telefonla oynuyordu biz orda yorgunluktan bı hoş olmuşuz , yemek te yoktu yemek yapıyım bari bile demedi ,neyse eşim dışardan söyledi yedik kalktı masayı da toplamadi,gel de sinir olma haksız mıyım sizce , insan bı bekliyor çay icecez onu bile demiyor bu ne rahatlık ben olsam asla böyle yapmazdım ben ailemden böyle görmedim çünkü 

20 Cevaplar

0 oy
(6,165 puan) tarafından
Kaç yaşında görümcen ve 5 aydır neden sizde 
(43 puan) tarafından
18 yaşında , sınav için geldi
(6,165 puan) tarafından
Çokta küçük değil de ne denirki kendisinin düşünmesi lazım
-Reklam-
0 oy
(3,352 puan) tarafından
Vallah ben kaynanamlara giderken görüncem bırakmaz   bir iş yapayım herseyi o yapar  ben olsam gorumcemi  eve bile almam o ne  öyle  ben orda çalışırken o telefonla ugrassin
(43 puan) tarafından
He valla insan utanır biraz
(62 puan) tarafından
Seninki iyimis benimkide kendi yapar bana hizmet eder bazen
(3,352 puan) tarafından
Benim iki görüncem var ikiside çok iyi  zaten isteseler da kötü olamazlar eşim buna müsade  etmez
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım sen söylesen yanlış anlar eşine söyle sizle yaşıyorsa yardım etsin eşin uyarsın kalk yardım et falan desin
(43 puan) tarafından
O dedi aralarda öyle yaptı az da olsa z demeyle yapıyor anca
(350 puan) tarafından
O zmaan arada laf sok canım başka türlü zor yardım eder
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yani insan bir işin ucundan bari tutim der benim gorumcemden Allah razı olsun doğum yaptım benle hastanede kaldı gece hiç uyumadı sürekli bebekle ilgilendi geldi bir 4gun bende kaldı her işimi gördü yemeği yaptı Allah çok çok razı olsun ablam gibi oldu 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bekarken asla ablamın halinden anlamazdim . :):) Kızın yaşı küçükmüş o demeden sen desen belki yapardı gülüm hadi sende şunu yap yemek yap veya çay koyar mısın gibisine gerçekten evli değilken önemsemiyor böyle şeyler ve öyle görmemiş sen yonlendirebilirsin ama 
(43 puan) tarafından
18 küçük değil bence ya , orda iş yaptigimizi goruyorken ben ne deyim şunu yap et diye
(7,121 puan) tarafından
Eskiden küçük değildi artık küçük bence benim 23 yaşında kız kardeşim var bana geldiği zaman çocuk gibi davranırım gorumcemin kızı var tatile gelir onada aynı şekilde davranırım asla yaşı olmuş 17....23 düşünsün demem . Bak diyorum sana ben ki 6 kardeşine bakmış bir kız olarak ablamın evine gittiğimde ne yapılacak aklıma gelmezdi herkesin düzeni var ister mi istemez mi yanlış anlar mı çok gerilirdim kızin aklına gelmiyordur bak sen ne soylim diyorsun o da ne yapsın hani şöyle ki yapsın bak bir iki kere şöyle yapmazsa bilki umursamiyor ama yaparsa demekki aklına gelmiyor
0 oy
(12,589 puan) tarafından
içinde olmadıktan sonra ne desek boş

benimki yoruluyorsun ben bakarım dinlen deyıp göturur kızı ertesı gün getırır 
0 oy
(844 puan) tarafından
çok ayıp sen söyleseydin canım gel de bizi yardım et yada yemek yaparmisin falan diye 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ay cnm bnm gel sarılalım. Bnmki de aynı. Bize geldi bı hafta kaldı hiç bişeye ellemedi. İşten gelip yemek yapıyordum öyle yiyordu bı elini sürmedi..en son gidicegi gün çay suyu kaynadı demledr kahvaltıyla içelim dedim. Birinin evinde uzun kalınca göze batıyor insan dedi. Bnde dayanamadım bı çay demelemeye de mi gocunuyorsun ayıp dedim. Kalktı demledi
(43 puan) tarafından
Bı şey diyince suçlu oluyorsun bı de , sanki uşakları var anlamıyorum yani bu ne rahatlık:) sarılalım valla düşüncesiz insanlar
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Kalmıştı benim görümcem bana gelip 40 gün kalmıştı vallahi ben söylüyordum hadi evi süpürelim ben süpüreyim sen sil falan diye yabancı değil abisinin evi sonuçta yapmak zorunda kalıyorsa orada eğer bir de seninki daha uzun kalmış
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Benim görümcem de farksız değil o da 22 yaşında
0 oy
tarafından
O gorumceler yerin dibine batsın 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Brn dayanamamm allah yaratti demem saydiririm hic tahammulum yok bir bekle iki bekle eee sabir taşi olsa catlar git cay yap yemek koy işin ucundan tut malak gibi ne yatiyon derim bi evde yaşiyosa o evin herseyinede el atacak bi zahmet ogrensin iş guc yapmayi ekmek elden su golden iyi alismiş
0 oy
tarafından

Ergenliginden bence:D

0 oy
(675 puan) tarafından
Eşek kadar kızdir elini atsa yapişmaz bence ben onun yaşındayken oğlum 3 yasindaydi
0 oy
(235 puan) tarafından

Senin yine küçükmüş yaşı benimki de keyfekeder kalmaya ne zaman gelse elini bişeye sürmez yataktan çıkmaz. Sonra da bana naptın ki sanki falan der düşün. Şimdi hamileyim kaynanam istersen göndereyim dedi yok dedim ben zaten işimi zor yapıyorum bide misafir ağırlayamam dedim. O da ordan aynen diyo :D ben laf sokuyorum o da yüzsüzlüğe vuruyo. Şimdi tayin çıktı taşınacaz bide bu halimle ev toplama derdim var. Konuşurken arkadaşın görümces gelecekmiş toplamaya, benim görümcem iş yapmaz benim evimde yoksa bende çağırırdım dedim dedim o da duydu aferin iyi demişsin diyo 26 yaşında hanımefendi aramızda bir yaş var :D kaç kere geldi kaldı kocasıyla kavgalar edip onu dinledim sabahlara kadar, kocasıyla da geldi ikisinin kavgasını çektim inan hiçbir değeri yok. Kimseden bişey de beklemicen en iyisi kendini de tüketmicen bu hayatta. Madem sana bi çay bile yapamıyo gidip sınavına başka yerde hazırlansaydı

0 oy
(1,763 puan) tarafından
İki koca adamsınız diyeydiniz ya kalk sofrayı kaldır bulaşıkları hallet diye bu devirde çocuklara bile oyuncak toplama sorumluluğu veriliyor gorumcen hangj ülkenin prensesi 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
6 görümcem var analarina gittiler mi evlerini temizlerlef sonrada derler ki işte sanki biz gelindik bütün işleri biz yaptık biz misafir orda falan derler halbuki analarina yapıyorlar geçen bende dedim gelin sizin hizmetiniz mi diye tartıştım onlarla 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Aman bişey isteme canım aynısı benim başımda da var oda verdik içine edip duruyor defolup giymesini bekliuorum 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
soyleyin esin soylesin malak gibi yatacagina bir iki is yapsin 
0 oy
(8 puan) tarafından
Görümce **** oluyorum seni hergun görünce demişler boşa dememişler gorumceler neden fena oluyor yaa bende görümce oldum ama hiç kimseye karışmam uzaklık herzaman iyidir herkes yerinde yurdunda mutlu olsun. Kendi görümcem fena herşeye karışıp herşeyi bilmek istiyor. Birde çok kıskanç halbuki ne yapacaksın otur evinde karışma demiii

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,183 göst.
4 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 254 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 368 göst.