0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar bıktım artık şeker bayraminda 19 yaşındaki kardeşini bile arattirdi bana bayramın kutlu olsun de diye 3 ay küçük goruncemi bile arattirdi geçen kaynanama gittik ağız dalaşı yaptık ise giricem çocuğa bakmam dedi diye şimdi tutmuş kurbanda annemlerle köye gidicez diyor gitmek istemiyorum geçen yıl kurbanda karnım burnumda banyoda et şişlerini yıkadım tuvalet banyo yıkadım görümcem olacak kişide merkezde arkadaşlarıyla Fink attı bıktım artık ne yapardınız siz olsanız annemler yazlığa gidicek oraya gitsem elimi bile sürdürmezler çocuğuma herşeyi hazırlıyorlar sagolsunlar laçadan tut etine kadar ama kaynanam çocuğun gözüne bakıyor yedirme diye resmen bu bayram aramak bile istemiyorum adam gidelim diyor 

23 Cevaplar

0 oy
(3,549 puan) tarafından
Eşim degil hic kimse bana istemedigim biseyi yaptiramaz
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından

Kaynanama gidince sofra kaldırırım makina yerleştiririm max . Yapacağım iş bu. Gorumcemle aynı yastayız o beni aramaz ben onu aramam. Mecbur gidiyorum ama evet gitmek istemiyorum ama eşime ben gitmiyorum bayramda falan da diyemem onun da ailesi sonucta tabi ki görevimizi yapicaz. Gecen gün kaynanam aradı eşimi işi vardı açamadı ben ararim dedim garibim ne sevindi :angel: üzülüyorum da arada adamın haline 

0 oy
(7,138 puan) tarafından
Yazlık varken köye zaten gitmem de eşimde asla yapacaksın, arayacaksın gibi emir cümleleri kullanmaz. Tarzı değil ve zaten bilir benim emrivakilerden hoşlanmadigimi. Tavrını koy sana bu kadar karışmasına müsade etme. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 373 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 311 göst.
2 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (2,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,229 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,170 göst.
31 Temmuz 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,404 soru

11,857,615 cevap

35,954 kullanıcı

...