0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından
Biberonun sarı rengi geçmiyor diye iki damla çamaşır suyuyla çalkaladım öyle bekledi şimdi de çamaşır suyu kokusu gitmiyor biberonun içinden ucundan sirkeli suya koydum limonlu suya koydum makinaya attım hiçbir şekilde geçmedi o koku nasıl geçer ya

9 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
Bol su ile çalkala bende öyle yapıyorum 
(544 puan) tarafından
Olmadı yazdım ya canim
(193 puan) tarafından
Canım Bir de bulaşık deterjanı biraz içine damlat güzelce bir iki defa çalkala bonusuyla yıka öyle de geçiyor ben öyle de yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
 Bizimde biberon meyve suyu koymuştum sarardı. Bende rengini bi türlü açamadım kaynattım falan bana mısın demedi. Çamaşır suyu asla denemedim kokusunun sineceğini tahmin ettim.  İnşaAllah çıkar çıkmazsa verme sakın bişi onunla. :/
(544 puan) tarafından
Evet ya bende meyve suyu koymuştum kokusu sindi bide rengini sarartti cam biberonum var ayriyeten de bunu daha çok seviyordum
0 oy
(15,300 puan) tarafından
İçinde su beklet. Amsuyu ağzına kadar doldurup bıraz beklet. Belki işe yarar 
(544 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten olmadı
(15,300 puan) tarafından
O zaman at bencr
0 oy
tarafından
Aklında bulunsun biberona değil çamaşır suyu falan bulaşık deterjanı değdirme makineye atma uzun süre ısıya maruz kalıyor. O bşberonu at. Yeni aldığın biberon da cam olsun ve onun için biberon temizleyicileri var onlardan kullan. Eğer sararma koku gibi durumlar olursa da karbonatlı suyla kaynat iki dakika yıka geçer. Zaten günde bir defa kanatarak dezenfekte etsen sararmaz.
(544 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ya cam biberon var da ben bu biberonunu daha çok seviyordum neyse bakalım cama dönerim artik
0 oy
(5,734 puan) tarafından
Plastik biberon mu? Hiç sağlıklı değil bu şekilde yapmanız yeni bir biberon almak bu kadar zor olmamalı çocuğun sağlığı söz konusu 
(5,734 puan) tarafından
Hahahahahah valla güldürdün Allah iyiliğini versin kullanmıyor san ne diye uğraşıyorsun :-):-)
(544 puan) tarafından
Vallaha sinir tepemde bacım ya çocuğu on defa uyuttum on defa uyandı kriz geçirecektim en son getirdim yürütecine attım ya banane biberondan ondan bundan boşversene
(5,734 puan) tarafından
Valla kusura bakma ya kızdırdıysam ama kafam çorba oldu :-):-):-)
(544 puan) tarafından
Yok be olur öyle her hal aynı olmuyor
(5,734 puan) tarafından
:-):-):-)
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çamaşır suyu kendi bulaşıklarımıza bile kullanıyorum bebeklerim için de bebek deterjanı ile yıkıyorum biberon vs
0 oy
(1,954 puan) tarafından
Kullanma at derim. Aynısından al çok memnunsan. 
0 oy
(984 puan) tarafından
Kızlara katılıyorum knk at biberonu benzerini al. Ben deterjan kullanmam ama mama sarartıyor onu da su kaynatıp içindeyse kalın tuz atıyorum çalkalıyorum. Eser kalmıyor bacı 
(544 puan) tarafından
Anladım knka zaten kullanmıyorum cam biberonunu kullanıyorum cam biberonu da iki tane zaten bı su içmek için yarıyor mama içtiğine değil ya
0 oy
(115 puan) tarafından
Benimde oyle olmustu  soğuk suyla bol bol durula geciyor ilik olmasin su soguk olmasi lazimm 
(544 puan) tarafından
Bı de öyle denerim bakalım saol

İlgili sorular

+2 oy
8 cevap 453 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 170 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Burcuss (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu