0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlr kızlar öncelikle kaynana diye söylemeyin gerçekten severim sayarım öncelerinde çok gelmek isterdim aynı bahcedeyiz zaten bu aralar hamileyim ama hamilelikle alakası yok kendi evimde tonlarca iş yaparim yorulmam kaynammda gözüme çöküntü geliyor resmen açamıyorum gözümü ya niye acaba gerçekten önceden çok gelmek isterdim hamilelikte alakası da yok ama çok garip ya

5 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından

Rahatlama oluyor kaslar gevsiyor bence :D Bende ablama gidince öyle olurum bir bardak kaldirasim gelmez 

-Reklam-
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Esimde oyle anneme yada kaynanama gidince agirlik cokuyo. Ikisinede gitmek istemiyo 
0 oy
(497 puan) tarafından
Kaynananın nazari çabuk değiyorsa veya evin üstünde nazar varsa veyaa evde büyü varsa olabilir.. benim başıma ağrı giriyordu gittiğimde kapıdan girer girmez kocasıyla kavga edince hocaya gitmis büyü olduğunu kocasının eski karısının yaptığını hatta yerine kadar soylemis. Bazen negatif enerjiden de olur kaynananız nötr bir insanmi
tarafından
Kız millete büyü deme korkutma insanları:)ayy Allah korusun
(497 puan) tarafından
Olasılığı söyledim başıma geleni :D hemen büyü var sanmasın tabi kimse nazar da olabilir negatif enerji de olabilir bazı insanlar gelemez
0 oy
(224 puan) tarafından
Bu ben valla bende öyleyim evlerinde sürekli uykum geliyor bide 
0 oy
tarafından
Negatif enerjiden ve büyüden kaynaklı oluyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 406 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 447 göst.
19 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...