0 oy
114 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,220 puan) tarafından
Uzun zamandır babyme kullanıyordum ebebeğin bezini ccok da memnundum bu sefer aldığımızda o kdr ince geldi ki acayip inceltmisler saçmalamislar iyice çocuğun üstü başı full Islaniyo nerdeyse 

16 Cevaplar

0 oy
(486 puan) tarafından
Onu siz deneyip bulucaksınız ne yazık ki prima bile sızdırıyor bizde bazen ben çeşit çeşit bez denedim en son baby turco da ve prima da kaldım ikisini kullanıyoruz primayı gece sızdırmasın diye takıyorum ama bazen onda da çıkıyor baby turco da öyle fazla bekletmemek gerek 
(486 puan) tarafından
Biz İnternet üzerinden alıyoruz ya fiş olmuyor elimde oluyorsa da bilmiyorum çünkü eşim sipariş veriyor
(486 puan) tarafından
Puan mı biriktiriyorsunuz
(4,091 puan) tarafından
Bende kizimdada oglumdada prima kullaniyorum da hic fis mis puan kuan antin kuntin isleri bilmiyorum ne menem biseki ne verio puanlara yada fislere burda istiyorlar okuyorumda ne oluo sonuc olarak ne kazaniosun bilmiom bez falan mi??  Benim bezlere de babam sponsor kizima nerdeyse hic bez almadim bir iki ay aldim anca. Oglanda uc dort ay aldim sanirim ara ara . Benim haberim yokken babam. Arastirir bulur uygunu alir sparia. Kapi calar kargo gelir oyle ogrenirim bez alinmis diye
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben kizim doğduğundan beri sleepy kullanıyorum su an 15 aylık oldu gayet memnunum tavsiye ederim 
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben Molfix kullanıyorum beyaz paket olanı sızdırma yapmıyor hic
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sleepy iki senedir kullanıyorum memnunum ikinci oğlumada kullanıyorum hatta külot bez büyük rahatlık :)
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Prima kullanıyorum 0 sızıntı 
0 oy
(809 puan) tarafından
Goon ve paddlers tek geçerim üstüne asla tanımam o derece diyorum 
0 oy
(4,091 puan) tarafından
Prima premium care
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Dun coon andim hem kalibi buyuk hemde incecik degil
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Prima premium care kullanıyorum 8 aylık hiç sızdırmadı çok şükür
0 oy
tarafından
Molfix kullanıyorum memnunum
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bebem natural kullanıyorum çok memnunum canım bazen sızdırıyo ama o günler çok fazla su içmiş oluyor bide yüz üstü çok yatıyo o zamanlar. Geceleri 6 numara takıyorum gündüzleri 5 numara. Ama artık gecede 5 takıyorum bu ara sızmıyor :)) molfix den daha iyi geliyo bana bu 
0 oy
(6,199 puan) tarafından
Bebem naturalin üstüne tanımam Molfix aldım berbattt 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ben Molfix kullandım hiç sorun yaşamadım 
0 oy
(968 puan) tarafından
Baby me kullaniyorum bende sızıntı cok rastlamadim bi kac defa. Hatta normalde geceleri prima kullaniyordum daha uzun gidiyor diye. Iki gun once gece o takili kaldi nerdeyse 12 saat ama sizinti olmamis.
0 oy
tarafından
buyuk beden al sleepy.ya da goon en iyisi ama buyuk beden al

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 117 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 125 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...