0 oy
105 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar doğumdan 3 Ay sonra saçlarım acayip dökülmeye başladı ev saç dolu yatağım yastığım her yer elime attıkça elim doluyor morelim bozulmaya başladı iyice bunu önlemek için ne yapmam gerekiyor??

5 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Kan degerlerine baktirdinmi canim
(13 puan) tarafından
Biraz kanım düşükmüş ilaç kullanıyorum ama düzenli içemedim malesef
-Reklam-
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Benimde aynı oldu zaten 4. Ayda dokuluyormus emziren annelerde kan degerlerime de baktırdım hepsi normaldi ama sende yine de bı baktır belli bir zaman sonra duruyor dökülme 
(13 puan) tarafından
Ben emzirmiyorum canım ama bakıtrdım biraz düşük ilaç kullanıyorum ama düzenli olmadı malesef inşallah durur saçım kalmıcak artık
(3,505 puan) tarafından
Himm inşallah durur bir an önce canım Rabbim şifa versin
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Benimde doğum sonrası 4 ay boyunca döküldü hatta önlerim açılmaya başladı. Hamileyken domulmuyordu çünkü. Ama feci şekilde önlerim açılmıştı. Sonradan durdu dökülmesi yeni saclarim da çıktı ama ben eczaneden biotin takviye kullanıyorum. Çok faydasini gördüm hala kullaniyorum nerdeyse dokulmuyor bile saçım 15 20 tel anca yani. Emzirmiykrsan kullan. Emziriyorsanda doktora sor canim biotin çok ama çok faydalı 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Yapacak çok bir sey yok canım duşa girmeden önce güzelce tara ciktiktan sorna da tara saçlarını topla fazla açma geçici bir durum merak etme dökülenler de çıkacak zaten
0 oy
(7 puan) tarafından
Soğan suyu ile sacini yika 45 dk kal ve yika sacini yani 1 soganı 4de bölüp kabuklari ile beraber kaynat iliyinca yika tüm saciji haftada 2 kez yeterli olacak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
7 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
27 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...